مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59970 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی : تا پایان سال جاری 700 کیلو طلا تولید خواهد شد

رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی : تا پایان سال جاری 700 کیلو طلا تولید خواهد شد

وی با اشاره به فعالیت معدن طلا در این استان، افزود: پیش بینی می‌شود 700کیلو طلا تا پایان سال در استان استحصال شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، عباس جرجانی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، جمعه شب در شورای اداری خراسان جنوبی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه معدن خراسان جنوبی 13 هزار نفر و در حوزه تجارت این استان 87 هزار نفر فعالیت دارند.

جرجانی همچنین با تاکید بر احداث واحد فرآوری شیشه در نهبندان بیان داشت: سیلیس در نهبندان با عیار 99 درصد وجود دارد که برای استفاده از این ظرفیت و پتانسیل خواستار احداث واحد فرآوری شیشه در نهبندان هستیم.

وی با اشاره به پرداخت بالغ بر 800 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی در استان، ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده 11 پروژه بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی برای ایجاد فرصت اشتغال برای یک‌هزار و 500 نفر در حال اجرا شدن است.

جرجانی تایر، کنسانتره مس، کک، مواد شوینده، کاشی و سرامیک و خوراک دام را از جمله محصولات تولیدی این استان می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تصریح کرد: 48 ماده معدنی شناخته شده در این استان وجود دارد که در این زمینه منیزیت، خاک‌های صنعتی، کک، سنگ‌های تزئینی، فلورین، پتاس، سرب و روی بی‌نظیری در این استان وجود دارد.

رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت 50 هزار بافنده در استان خراسان جنوبی نیز ادامه داد: در زمینه فرش 2 برند جهانی از استان خراسان جنوبی ثبت شده است.

جرجانی با تاکید بر اینکه 30 درصد از صادرات کشور در خراسان جنوبی رخ می‌دهد و زیرساخت‌های کافی برای رونق تجارت در این استان وجود ندارد، خواستار توجه ویژه به مرز و بازارچه‌های مرزی شد.

جرجانی با بیان اینکه در دولت‌های مختلف خواستار تعلق مشوق‌های خاص برای خراسان جنوبی شده‌ایم، افزود: این استان مستثنی از دیگر استان‌ها نیست و خواهشمندیم تا مشوق خاصی برای جذب سرمایه‌گذار در نظر گرفته شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی : تا پایان سال جاری 700 کیلو طلا تولید خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی : تا پایان سال جاری 700 کیلو طلا تولید خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید