پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی | آسمونی
کد مطلب: 59024 درج نظر
پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی

پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی

لیونل مسی با اتمام قراردادش با بارسلونا، حال یک بازیکن آزاد است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ایبیس برزیل که بدترین تیم دنیا لقب گرفته و از نظر مدت زمان بازی بدون کسب پیروزی در گینس رکورددار است، پیشنهادی خنده دار به لیونل مسی داده است.

پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی
پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی

به نقل از مارکا، لیونل مسی پس از اتمام قراردادش با بارسلونا، حال برای اولین بار در طول بیش از یک دهه اخیر بازیکن آزاد است. در حالی که انتظار می رود لیونل مسی با بارسلونا قرارداد جدیدی ببندد و در این باشگاه بماند، قراردادی نسبتاً خنده دار از سوی بدترین تیم جهان به این بازیکن پیشنهاد شده است. ایبیس برزیل پیشنهادی به آرژانتینی ارائه کرده است که به دلیل شروط کاملاً منحصر به فرد و شوخ طبعانه، این قرارداد در شبکه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

پیشنهاد ایبیس به لیونل مسی قراردادی 15 ساله است و مسی باید قسم بخورد که پله از مارادونا بهتر است و اگر مسی با این باشگاه قهرمان شود، قرارداد او فسخ خواهد شد. همچنین از مسی در این پیشنهاد خواسته شده است که پیراهن شماره 10 را که متعلق به بازیکنی به نام مائورو شامپو است، بر تن نکند. ایبیس در کتاب رکوردهای جهانی گینس نیز رکوردی را به نام خود ثبت کرده است و آن رکورد 3 سال و 11 ماه بازی بدون پیروزی است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «پیشنهاد عجیب و غریب بدترین تیم جهان به لیونل مسی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?