کد مطلب:  62148 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیشنهاد 50 میلیون پوندی آرسنال به طارمی

پیشنهاد 50 میلیون پوندی آرسنال به طارمی

بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه های مختلف انگلیسی توپچی های لندنی به دنبال به خدمت گرفتن مهدی طارمی لژیونر تیم ملی در پورتو پرتغال می باشند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از CBS، آرسنال به دنبال مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو پرتغال  است تا او را جانشین پیر امریک اوبامیانگ که به صورت قرضی راهی بارسلونا شده است، کند.

مهدی طارمی کار خود را در تیم های پایه در زادگاه خود یعنی بوشهر مانند یاشگاه های ایرانجوان و شاهین بوشهر گذراند و پس از ارائه عملکرد فوق العاده راهی باشگاه پرسپولیس تهران شد.

اوم همچنین 18 ماه در تیم الغرافه قطر به میدان رفت و در ژوئیه سال 2019 به تیم ریو آوه پرتغال پیوست و حدود یک سال بعد به پورتو، یکی از بهترین تیم های پرتغال منتقل شد.

او از 29 بازی باشگاهی در تمامی رقابت ها، 13 گل و 9 پاس گل به ثبت رسانده است. و همچنین گل او در بازی مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا کاندید بهترین گل سال بود که با یک رای کمتر موفق به کسب جایزه پوشکاش نشد.

در پایان لازم به ذکر است که آرسنال به دنبال مهدی طارمی است تا او را جانشین پیر امریک اوبامیانگی کند که بر اساس ازلاعات منتشر شده به تیم بارسلونا پیوسته است.  به همین خاطر توپچی های لندنی پیشنهاد شگفت انگیز 50 میلیون پوندی را به مهدی طارمی ارائه کردند که در صورت تایید توسط طارمی و پورتو این بازیکن در رده گرانترین بازیکنان آسیایی تاریخ فوتبال قرار خواهد گرفت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره پیشنهاد 50 میلیون پوندی آرسنال به طارمی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیشنهاد 50 میلیون پوندی آرسنال به طارمی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید