کد مطلب: 64834 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دعوای امبر هرد و جانی دپ

دعوای امبر هرد و جانی دپ

دعوای امبر هرد و جانی دپ از سال 2018 شروع شد و تا مدتها سوژه بسیاری از رسانه های جهان بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ماجرای دعوای جانی دپ و امبر هرد تا مدت ها سوژه رسانه ها بود. به گزارش آسمونی سرانجام جانی دپ توانست با مدارکی که در دست داشت ثابت کند که امبر هرد مقصر است و دادگاه به نفع وی رای دادند و 1 ژوئن 2022 همه چیز به نفع جانی دپ بازیگر مجموعه‌ فیلم‌ های دزدان دریایی کارائیب تمام شود.

امبر هرد هم پس از شکست در این دادگاه طولانی، محکوم شد که ۱۵ میلیون دلار بخاطر تهمت هایش و گول زدن دادگاه به جانی دپ پرداخت کند.

دادگاه امبر هرد و جانی دپ

سوژه دعوای این دو بازیگر از سال 2018 شروع شد وقتی که امبر هرد ادعای خشونت خانگی از سوی جانی دپ را بیان کرد. در آن زمان بسیاری با وی ابراز همدردی کردند اما جانی دپ کارهای عجیب امبر هرد را یکی پس از دیگری لو داد و تصاویری هم منتشر شد. دادگاه پشت دادگاه شروع شد و سرانجام 1 ژوئن 2022 همه چیز به نفع جانی دپ پایان یافت و ماجرای این زوج هم تمام شد.

اما امبر هرد بیانیه ای پس از این دادگاه در 2 ژوئن 2022 منتشر کرد:

امروز احساس ناامیدی میکنم که فراتر از کلمات است قلبم شکست و هنوز کوهی از شواهد برای مقابله با قدرت و نفوذ شوهر سابقم اثر گذار نبود. حتی بیشتر نگران معنای این حکم برای زن های دیگر هستم. خشونت علیه زنان باید جدی گرفته شود. من معتقد هستم که تیم وکلای جانی موفق شدند جلوی آزادی بیان و شواهد را که باعث پیروزی ما در دادگاه بریتانیا شد را بگیرند. من ناراحت هستم که این پرونده را باختم و ناراحت تر از اینکه حقی که به عنوان یک آمریکایی داشتم تا آزادانه صحبت کنم را هم از دست دادم.

: برای دریافت مشاوره درباره دعوای امبر هرد و جانی دپ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «دعوای امبر هرد و جانی دپ» در کادر زیر بنویسید :

5 * 8 = ?