کد مطلب: 59505 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
در توییتر باگ پیدا کنید و جایزه نقدی دریافت کنید!

در توییتر باگ پیدا کنید و جایزه نقدی دریافت کنید!

در این بخش از آسمونی با قانون جدید شرکت توییر که کاربری باگی از این برنامه پیدا کند جایزه دریافت می کند در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

توییتر بار دیگر جهت بهتر شدن برنامه خود به کاربرانی که بتوانند باگ های این برنامه را پیدا کنند جایزه می دهد به گزارش آسمونی توییتر اعلام کرده که این اولین مسابقه کشف سوگیری در این صنعت است و جایزه‌های تایین شده برای آن تا 3500 دلار در نظر گرفته شده است. رومان چاودری به عنوان مدیر تیم اخلاقیات، شفافیت و مسئولیت یادگیری ماشینی در توییتر اظهار داشت که این مسابقه به این جهت برپا شده است که افراد بابت یافتن این سری از مشکلات پاداش دریافت کنند زیرا آنها نمی توانند این چالش‌ها را به تنهایی رفع کنند.

توییتر در این رابطه نوشت:« در ماه مه، ما رویکرد خود را برای شناسایی سوگیری که به الگوریتم برش تصویر نیز معروف به اشتراک گذاشتیم و کد خود را در اختیار دیگران قرار دادیم تا کارهای ما را بازتولید کنند. ما می‌خواهیم این کار را با دعوت و تشویق جامعه برای کمک به شناسایی آسیب‌های احتمالی این الگوریتم فراتر از آنچه که خودمان تشخیص داده ایم ، گامی فراتر ببریم.»

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «در توییتر باگ پیدا کنید و جایزه نقدی دریافت کنید!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?