کد مطلب:  65409 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیتر چک اسطوره باشگاه چلسی از این تیم جدا شد

پیتر چک اسطوره باشگاه چلسی از این تیم جدا شد

فروش باشگاه چلسی و عزل رومن آبراموویچ از قدرت باعث شد که تغییرات بسیار زیادی در این باشگاه صورت بگیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فروش باشگاه چلسی و عزل رومن آبراموویچ از قدرت باعث شد که تغییرات بسیار زیادی در این باشگاه صورت بگیرد.  انتقال مالکیت این باشگاه لیگ برتری به تاد بولی باعث شده بود که پیش از این بروس باک به‌عنوان رئیس این باشگاه و همچنین مارینا گرانوفسکایا به‌عنوان مدیر ورزشی از پست‌های خودشان کنار گذاشته شوند.  حالا نوبت به پیتر چک رسیده و او که پیش از این سابقه بازی برای چلسی را نیز داشته، آخرین مدیری است که قرار است در پایان ماه جاری میلادی از این باشگاه جدا شود. 

چک در این‌باره گفت:« قرار گرفتن در این نقش در باشگاه چلسی در طول سه سال گذشته افتخار بسیار بزرگی من برای بود و ارزش زیادی داشت. حالا این باشگاه به مالکان جدیدی منتقل شده و من فکر می‌کنم این زمان مناسبی است که من هم از این پست کناره‌گیری کنم.»
او درباره شرایط جدید ایجاد شده در چلسی اضافه کرد:« از این که این باشگاه در حال حاضر در موقعیت بسیار خوبی با حضور مالکان جدید قرار دارد بسیار خوشحال هستم و اطمینان دارم که آنها در آینده در درون و بیرون از زمین به موفقیت خواهند رسید.»
تاد بولی که حالا هم مالک مشترک و هم رئیس این باشگاه است درباره این جابه‌جایی اظهار داشت:« پیتر یکی از اعضای مهم خانواده چلسی است. ما تصمیم او را برای کناره‌گیری از این پست درک می‌کنیم و از او به‌خاطر همکاری‌اش به‌عنوان مشاور و تعهدی که به این باشگاه داشت؛ سپاسگزار هستیم. بهترین‌ها را برای او آرزو داریم.»

: برای دریافت مشاوره درباره پیتر چک اسطوره باشگاه چلسی از این تیم جدا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پیتر چک اسطوره باشگاه چلسی از این تیم جدا شد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید