کد مطلب: 60816 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پویش لبخند رضایت در بجنورد/توزیع 1500 دست لباس

پویش لبخند رضایت در بجنورد/توزیع 1500 دست لباس

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهر بجنورد از اجرای طرحی تحت عنوان «پویش لبخند رضایت» با توزیع بیش از 1500 دست لباس در میان خانواده های بی بضاعت خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهر بجنورد از اجرای طرحی تحت عنوان «پویش لبخند رضایت» با توزیع بیش از 1500 دست لباس در میان خانواده های بی بضاعت خبر داد.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه و در قالب پویش سراسری لبخند رضایت بیش از هزار و 500 دست لباس، چادر، روسری و … بین خانواده‌های نیازمند مناطق کم برخوردار بجنورد توزیع شد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش بیان کرد: این اقدام خداپسندانه با مشارکت هیئت عشاق سیدالشهدا و کمک خیرین صورت گرفت؛ در مرحله اول این اقدام تعداد 800 دست لباس و در مرحله دوم حدود 500 دست لباس بین نیازمندان توزیع شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته بسیج نیز بیش از 300 دست لباس، چادر، روسری و … با کمک خیرین جمع آوری شده و بین نیازمندان توزیع شد.

در پایان رضا محمدی، اجرای رزمایش کمک مومنانه را یک اقدام مستمر بیان کرد و از آن تحت عنوان اهداف اصلی و همیشگی بسیج یاد کرد و گفت:  امیدواریم با کمک خیرین و مشارکت مردم عزیز شهرستان بجنورد بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم را باز کنیم.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «پویش لبخند رضایت در بجنورد/توزیع 1500 دست لباس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?