کد مطلب:  64545 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الیور استون: پوتین سرطان دارد

الیور استون: پوتین سرطان دارد

دوست نزدیک ولادیمیر پوتین، کارگردان مشهور آمریکایی ابتلای پوتین را به سرطان تائید کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، الیور استون، کارگردان مشهور آمریکایی در یک دوره 2 ساله دسترسی زیاد و بی سابقه ای با ولادیمیر پوتین داشته است. وی اعلام کرده که سه سال است که با پوتین ملاقات نداشته و ازتباط آنها بین سال های 2015 و 2017 بوده است. به گفته او، پوتین به سرطان مبتلا شده و بر آن غلبه کرده بود.

سخنان الیور استون در بحبوحه گمانه زنی های جدید درباره این که بیماری پوتین اکنون جدی شده است، مطرح می شود. بنابراین اگر سخنان استون صحت داشته باشد احتمال اینکه پوتین بر سرطان غلبه کرده افزایش می یابد اما بعد از گذشت سه سال از ملاقات او با پوتین، بیماری دوباره شدت گرفته است.

گفته شده که انزوای شدید پوتین در اپیدمی کووید 19، به خاطر مشکل پزشکی زمینه ای است که باعث آسیب پذیری او می شود.

این فیلمساز نوع سرطان پوتین را اعلام نکرده و معتقد است رهبر روسیه به دلیل ویروس کرونا منزوی شده، و احتمال دارد به خاطر همین ارتباطش با مردم قطع شده و در مورد حمله به اوکراین دچار قضاوت اشتباه شده است. استون معتقد است که معلوم نیست پوتین اطلاعات صحیحی را به دست آورده یا نه. این کارگردان معروف آمریکایی اعتقاد دارد که پوتین به خاطر فاصله ای که به دلیل ویروس کرونا گرفته، نتوانسته از خواسته مردم روسیه به خوبی مطلع باشد و وضعیت را به درستی ارزیابی نکرده است.

  • به تازگی گمانه زنی هایی درباره ابتلای پوتین به سرطان تیروئید مطرح شده است. طبق تحقیقات روزنامه نگاران روسی، پوتین به صورت دائم توسط تیم پزشکی بزرگی به رهبری یک جراح متخصص سرطان تیروئید تحت مراقبت است.
  • روایت دیگر اینست که او مبتلا به سرطان شکم است.
  • همچنین ادعاهایی مبنی بر ابتلای پوتین به بیماری پارکینسون نیز وجود دارد.

اما کرملین تاکید کرده که پوتین در سلامت کامل به سر می برد.

: برای دریافت مشاوره درباره الیور استون: پوتین سرطان دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «الیور استون: پوتین سرطان دارد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید