کد مطلب: 65274 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
په په؛ طارمی بازیکنی فوق‌العاده باهوشی است

په په؛ طارمی بازیکنی فوق‌العاده باهوشی است

کاپیتان تیم فوتبال پورتو گفت: مهاجمان کمی در جهان هستند که هوش «مهدی طارمی» را داشته باشند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کاپیتان تیم فوتبال پورتو گفت: مهاجمان کمی در جهان هستند که هوش «مهدی طارمی» را داشته باشند.

«په‌په» در گفت‌وگویی با مجله رسمی باشگاه پورتو درباره عملکرد این تیم در این فصل از فوتبال اروپا اظهار کرد: این نتایج به دلیل تمرکز بالایی بود که از ابتدای تمرینات داشتیم هیچوقت هم آن را از دست ندادیم. مهم نبود چه بازیکنی در ترکیب قرار می‌گیرد و فقط برای پیروزی می‌جنگیدیم. امسال ثابت کردیم همه بازیکنان اهمیت دارند و 27 بازیکن تیم اصلی، به اضافه بازیکنان تیم دوم پورتو در ترکیب اصلی هستند.

وی درباره نقش مهاجم ایرانی تیم نیز گفت: طارمی بازیکنی فوق‌العاده باهوشی است. او هوشمندی و کیفیتی بالا دارد که امروزه مهاجمان کمی در جهان از آن بهره می‌برند.

کاپیتان تیم فوتبال پورتو به انتقادات مطرح‌شده علیه این تیم هم اشاره کرد و گفت: رقبا می‌خواستند یکه‌تازی ما را خدشه‌دار کنند. با این حال با تمام وجود از باشگاه پورتو دفاع می‌کنم. این بخشی از روحیه پیروزی تیم بود. حاضرم با یک پا هم به زمین بروم تا از تیم خودم دفاع کنم.

په‌په در مورد احتمال مربیگری خود در آینده نزدیک خاطرنشان کرد: فقط به بازی‌کردن فکر می‌کنم. اگر مربیگری را در ذهن داشتم صد درصد روی بازی‌کردن تمرکز نمی‌کردم.

: برای دریافت مشاوره درباره په په؛ طارمی بازیکنی فوق‌العاده باهوشی است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «په په؛ طارمی بازیکنی فوق‌العاده باهوشی است» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?