کد مطلب: 59122 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیحات پلیس درباره صدای انفجار در شمال تهران

توضیحات پلیس درباره صدای انفجار در شمال تهران

جانشین رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را در مورد صدای انفجار شنیده شده در محدوده پارک ملت ارائه کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سردار حمید هداوند در جمع خبرنگاران در درباره جزئیات صدای انفجار شنیده شده در محدوده شمالی تهران گفت: در ساعات اولیه بامداد امروز تماس‌های متعددی با آتش‌نشانی و پلیس و ... برقرار شده واز شنیدن صدای انفجار در محدوده پارک ملت تهران خبر داده شد که در پی آن عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان بررسی‌ها مشخص شد این حادثه  موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجار شنیده شده است و هیچ مورد خسارت جانی و مالی نداشته است.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب یا دچار حریق نشده است، گفت: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی این انفجار، جزئیات حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 هداوند در واکنش به جوسازی‌های برخی رسانه ها در این باره گفت: این حادثه امنیتی نبود اما  کار رسانه های ضد انقلاب همین جوسازی هاست و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره برخی فیلم های منتشر شده در فضای مجازی نیز گفت: این فیلم‌ها واقعیت ندارد و مربوط به این حادثه نیست.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  70705154-021 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «توضیحات پلیس درباره صدای انفجار در شمال تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?