کد مطلب:  65547 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجازه پست کردن NFT در فیس بوک فراهم شد

اجازه پست کردن NFT در فیس بوک فراهم شد

متا اعلام کرد که از امروز به برخی خالقان محتوا در فیس بوک اجازه پست کردن NFT در پروفایل‌شان را داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

متا اعلام کرد که از امروز به برخی خالقان محتوا در فیس بوک اجازه پست کردن NFT در پروفایل‌شان را داده است. این قابلیت هنوز در مرحله آزمایشی است و مشخص نیست که چه زمانی به‌طور عمومی عرضه خواهد شد. مارک زاکربرگ قبلا گفته بود که این شرکت قصد دارد پشتیبانی از NFTها را به شبکه‌های اجتماعی خود اضافه کند و حالا مدیر محصولات متا تصاویری از این قابلیت در صفحه توییتر خود منتشر کرده است که شمای کلی آن را نشان می‌دهد.

به گزارش آسمونی، نکته جالب‌تر اینکه خالقان محتوا می‌توانند NFTهای خود را به‌صورت استاتوس نیز منتشر کنند تا سایر کاربران امکان کامنت گذاشتن زیر آن را داشته باشند و حتی اطلاعات مربوط به هر کدام از آن‌ها را مشاهده کنند. خالقان‌محتوا در فیس بوک نیز همانند اینستاگرام می‌توانند کیف‌پول‌های سازگار خود را به وب‌سایت‌ها لینک بدهند و از آن‌ها بهره‌مند شوند. در حال حاضر، فیس بوک از ارزهای دیجیتال اتریوم و پلی‌گان پشتیبانی می‌کند و به‌زودی قرار است از سولانا و Flow NFT نیز پشتیبانی کند.

متا قابلیت پشتیبانی از NFT را چند ماه پیش به اینستاگرام اضافه کرد و ‌قول داد که ابزارهای بیشتری را به آن بیفزاید. حالا این قابلیت را به‌طور آزمایشی برای فیس بوک ارائه کرده است و هنوز مشخص نیست که اقبال کاربران فیس بوک به چقدر خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره اجازه پست کردن NFT در فیس بوک فراهم شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اجازه پست کردن NFT در فیس بوک فراهم شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید