کد مطلب:  67561 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پست اینستاگرامی نکونام بعد از استعفا از فولاد

پست اینستاگرامی نکونام بعد از استعفا از فولاد

پس از بیانیه فولاد، نکونام هم در یک پست اینستاگرامی به جدایی‌ از این تیم واکنش نشان داد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

دوشنبه شب بود که پس از پیروزی تاریخی فولاد برابر الفیصلی عربستان و صعود این تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، جواد نکونام در نشست خبری پس از پایان مسابقه از هدایت این تیم استعفا داد تا اردوی فولاد در فاصله 72 ساعت تا بازی یک چهارم نهایی با الهلال در شوک فرو برود. در حالی که برخی تصور می کردند با توجه به بازی حساس با الهلال، نکونام کوتاه بیاید و به اردوی نماینده ایران برگردد، این مربی صبح امروز به تهران بازگشت و باشگاه فولاد هم در بیانیه‌ای با استعفای او موافقت کرد.

به گزارش آسمونی، پس از بیانیه فولاد، نکونام هم در یک پست اینستاگرامی به جدایی‌ از این تیم واکنش نشان داد. متن کامل پست نکونام به شرح زیر است:

سلام به بازیکنان، مربیان، هواداران و تمام اعضای تیم بزرگ فولاد خوزستان

چیزی که می‌خواهم برایتان بنویسم، خارج از دایره لغاتی است که در فوتبالم تجربه کردم. همیشه ایستاده‌ام، جنگیده‌ام و هیچگاه از تقابل با مشکلات هراسی نداشته‌ام ولی رفتم تا شاید با رفتنم، به شما آسیبی نرسد.

سال‌های فوق العاده‌ای در کنارهم سپری کردیم.

از یکسو ناراحتم که ترک‌تان کردم و از سوی دیگر احساس رضایت و غرور می‌کنم که در سراسر این روزها در کنار هم جنگیدیم، اشک ریختیم و خندیدیم.

رویای ما در فولاد فقط فتح جام نبود، بلکه فتح زیبایی‌ها بود. وقتی هیچکس باورمان نداشت، جام‌های مهمی کسب کردیم اما برای من مهمتر از تمام دستاوردها، دوستی با شماست چراکه جام‌ها همیشه به دست می‌آیند ولی این دوستی‌هاست که باقی می‌ماند.

امروز با افتخار درباره‌تان حرف می‌زنم چون شما با کارهای بزرگ‌تان برای همیشه در تاریخ ماندگار شده‌اید.به چشم دیدم در گرما و سرما، به عشق طرفداران فوتبال ، بالاتر از توان خود دویدید و جنگیدید.از خدا ممنونم این فرصت را در اختیار من قرارداد تا بخش مهمی از اتفاقات شیرین زندگی‌ام را کنارتان تجربه کنم.

همیشه گفته‌ام رهبری کردن و بردن بهایی دارد. در این سال‌ها تلاش کردم شما را به سمتی بکشم که ذهنیت برنده شدن در وجود تک تک‌تان نهادینه شود و اگر در این مسیر از سوی من بدخلقی یا عصبانیت دیدید، عذرخواهی می‌کنم.

می‌دانم در بازی‌های باقی مانده با تمام وجود بازی خواهید کرد تا بتوانید جام‌های بزرگی را فتح کنید.فراموش نکنید آن روز من از همه خوشحال‌تر خواهم بود. هیچگاه نا امید نشوید و احساس شکست نکنید. شما می‌توانید دست به کارهای باورنکردنی بزنید.همیشه در ذهن من هستید و هیچگاه فراموش‌تان نمی‌کنم.

می‌توانم نام تک تک کسانی که کمک کردند چالش ها و لحظات مهمی را تجربه کنم، بیاورم اما ترجیح می‌دهم یک تشکر جمعی کنم چون در رختکن تیم ما جایی برای فرد نبود، بلکه یک تیم بودیم. همه با هم بردیم و همه با هم شکست خوردیم.

در پایان می‌خواهم از همه کارکنان تیم هم تشکر کنم. مردم و مطبوعات همیشه از بازیکنان و مربیان حرف می‌زنند ولی بدون تلاش شما، هیچیک از موفقیت‌های فولاد به دست نمی‌آمد. ممنون یک فضای منحصر به فرد در رختکن تیم به وجود آوردید.همه شما عزیزانم بخشی از هیجان‌انگیزترین تجربه زندگی من بودید.

: برای دریافت مشاوره درباره پست اینستاگرامی نکونام بعد از استعفا از فولاد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پست اینستاگرامی نکونام بعد از استعفا از فولاد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید