کد مطلب:  67827 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرفروش ترین گوشی سال 2022 مشخص شدند

پرفروش ترین گوشی سال 2022 مشخص شدند

سری آیفون اپل هر سال در بین پرفروش‌ترین گوشی‌های سال قرار می‌گیرند و بازار گوشی‌ها در سال ۲۰۲۲ نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سری آیفون اپل هر سال در بین پرفروش‌ترین گوشی‌های سال قرار می‌گیرند و بازار گوشی‌ها در سال ۲۰۲۲ نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی کانترپوینت (Counterpoint)، از بین ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۲۲ تعداد ۸ گوشی متعلق به شرکت اپل بوده است.

به گزارش آسمونی، در لیست ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۲۲، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۴ پرو مکس به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفته و رتبه‌های پنجم، ششم، هفتم، هشتم و نهم نیز به ترتیب به گوشی‌های آیفون ۱۳ پرو، آیفون ۱۲، آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پرو و آیفون SE 2022 رسیده است. نکته‌ی جالب در خصوص این لیست، برتری نسخه‌ی پرو مکس آیفون ۱۴ در برابر نسخه‌های پایه و پرو و عدم حضور نسخه‌ی پلاس در آن است.

در لیست یادشده همچنین نام دو گوشی اندرویدی گلکسی A13 (چهارم) و گلکسی A03 (دهم) نیز به چشم می‌خورد که هر دو محصول در دسته‌ی گوشی‌های اقتصادی قرار می‌گیرند. با توجه به این لیست، به‌نظر می‌رسد که شرکت‌های اندرویدی در سال ۲۰۲۳ نیز شانس زیادی برای شکست اپل نخواهند داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره پرفروش ترین گوشی سال 2022 مشخص شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرفروش ترین گوشی سال 2022 مشخص شدند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید