کد مطلب:  59596 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا

صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا

پرسپولیس رتبه دوم بهترین باشگاه آسیا در رده بندی جدید باشگاه های آسیایی را کسب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بر اساس تازه ترین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان تیم  پرسپولیس همچنان  در جایگاه نخست ایران قرار دارد.  شاگردان یحیی گل محمدی در سطح آسیایی با یک پله صعود به رتبه دوم رسیده اند و در سطح جهانی نیز همچنان در رتبه 83 ایستاده اند. استقلال نیز  همچنان در رتبه دوم ایران‌جای گرفته است، آبی پوشان پایتخت در آسیا با یک پله سقوط در جایگاه نهم  قرار دارند و در سطح جهانی هم همچنان در رتبه  203 باقی مانده‌اند.

رتبه نخست همچنان در اختیار تیم کاوازاکی فرونتاله ژاپن است که موفق به قهرمانی در جی لیگ شد و حالا صدرنشین فصل جدید لیگ ژاپن محسوب می‌شود.

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در رتبه بندی تیم ها شرکت کردن و عملکرد تیم ها در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا می باشد که تیم های ایرانی بر اساس برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در 22 و 23 شهریور پیگیری می‌شود، با خریفان خود رو در رو می شوند :

استقلال تاجیکستان - پرسپولیس ایران

استقلال ایران - الهلال عربستان

النصر عربستان - تراکتور ایران

الشارجه امارات - الوحده امارات

لازم به ذکر است که پرسپولیس در رنکینگ جهانی رتبه 83 را حفظ کرده و حالا باید دید در لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد کرد. اگر قرمزها بار دیگر موفق شوند به جمع هشت تیم برتر آسیا برسند، احتمالا باید منتظر تغییر در رتبه خود باشند.

: برای دریافت مشاوره درباره صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید