کد مطلب: 60803 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت نسخه های الکترونیکی به صورت روزانه

پرداخت نسخه های الکترونیکی به صورت روزانه

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران از آغاز پرداخت به روز بیمه سلامت در نسخه الکترونیکی، نظام ارجاع و پزشک خانواده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حسین رنجبران، معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران در نشست بررسی آخرین وضعیت پیاده سازی نسخه نویسی الکترونیکی گفت: با عنایت به اینکه پرداختی‌ها برای مؤسسات دولتی و غیر دولتی نیز به وقت و منظم انجام می‌ شود.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه پرداختی‌ها برای نسخه الکترونیکی، نظام ارجاع، پزشک خانواده شهری و روستایی به روز انجام می‌شود.

رنجبران در پایان خاطر نشان کرد: از مدیران در استان‌ها تقاضا می‌شود که بحث پدافند غیر عامل را جدی در دستور کار قرار دهند، جلسات مستمر با محوریت مدیر کل در استان‌ها برگزار شده و گزارش آن باید به ستاد به صورت منظم و محرمانه ارسال شود، بدون تردید از نظرات و پیشنهادات در جهت رفع گلوگاه‌ها و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است در روز های گذشته نیز محمد مهدی ناصحی، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه روند پیشرفت نسخه الکترونیک در بیمه سلامت به مراتب جلوتر از دیگر سازمان‌های بیمه گر می باشد از استقرار صد درصدی نسخه الکترونیک در برخی از استان‌های کشور خبر داده بود.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «پرداخت نسخه های الکترونیکی به صورت روزانه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?