کد مطلب:  62550 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت تسهیلات 200 میلیونی روستایی به زودی

پرداخت تسهیلات 200 میلیونی روستایی به زودی

رئیس بنیاد مسکن از برطرف شدن مشکلات مربوط به پرداخت وام مسکن 200 میلیونی روستاها و آغاز پرداخت آن در روز های آینده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از تجارت نیوز، سید صولت مرتضوی در حاشیه بهره برداری از 454 واحد مسکونی زیر مجموعه نهضت ملی مسکن در شهر گرمدره در استان تهران با تاکید بر آغاز عملیات اجرایی ساخت واحد های مسکونی این طرح ملی  بیان کرد:  ساخت 60 هزار مسکن شهری را بنیاد مسکن آغاز کرده ضمن اینکه زیرساخت‌ها برای ساخت سالانه 200 هزار واحد در شهرها از سوی بنیاد مسکن هم فراهم است.

در ادامه مجتبی عبداللهی استاندار البرز نیز سهمیه این استان از نهضت ملی مسکن را 120 هزار و سالانه 30 هزار واحد مسکونی عنوان کرد.

همچنین اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن در مورد ورود این بنیاد به فرآیند ساخت مسکن در شهر تهران گفت: طی توافقی که با شهرداری تهران داشته‌ایم هم در بافت فرسوده و هم خارج از بافت فرسوده پایتخت، 10 هزار واحد خواهیم ساخت که ظرف 4 ماه آینده اجرای آن آغاز می‌شود.

وی درباره وام مسکن روستایی گفت: مشکل پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی حل شده، برخی ناهماهنگی‌ها بین سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی وجود داشت؛ موضوع را به رئیس‌جمهور منتقل کردیم، رئیس‌جمهور دستور اکید داد تا پرداخت این وام آغاز شود. اخیراً سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه به اسماعیلی رئیس دفتر رئیس‌جمهور اعلام کرد که مشکل حل شده و ظرف چند روز آینده پرداخت وام مسکن روستایی آغاز می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن در پایان در پاسخ به مدت زمان ساخت واحد ها گفت: اخیراً مشاهده شده که برخی افراد زمان‌های نجومی برای ساخت مسکن اعلام می‌کنند که چنین نیست؛ برنامه‌ریزی دقیق کرده‌ایم تا به سرعت واحدها احداث شود.

: برای دریافت مشاوره درباره پرداخت تسهیلات 200 میلیونی روستایی به زودی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرداخت تسهیلات 200 میلیونی روستایی به زودی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید