کد مطلب: 60763 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پدر بابک خرمدین درگذشت

پدر بابک خرمدین درگذشت

اکبر خرمدین، قاتل و پدر بابک خرمدین به دلیل ایست قلبی در زندان رجایی شهر در سن 80 سالگی درگذشت. 
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پدر بابک خرمدین به دلیل ایست قلبی در زندان رجایی شهر در سن 80 سالگی درگذشت. 

اکبر خرمدین که در 27 اردیبهشت ماه سال جاری به قتل فرزند خود، بابک خرمدین و دختر و دامادش اعتراف کرده بود و در زندان رجایی شهر کرج به سر می برد، هفته گذشته به کرونا مبتلا شد و به بیمارستان رجایی منتقل شد تا در آنجا مراحل درمان خود را طی کند.

صبح روز 26 اردیبهشت ماه 1400جسد تکه تکه شده یک جوان در سطل زباله ای در شهرک اکباتان پیذا شد و پس از گزارش این موضوع به پلیس پایتخت و انجام تحقیقات و بررسی های جنایی خیلی زود مقتول یعنی بابک خرمدین کارگردان 47 ساله مشهور سینما، شناسایی شد.

عصر همان روز اعترافات عجیب و غریب و وحشتناک پدر بابک خرمدین منتشر شد و وی به قتل فرزند خود، بابک خرمدین به روش مثله کردن با همکاری و همدستی همسر خود اعتراف کرد.

بر اساس گفته های سرپرست دادسرای جنایی شهر تهران، اکبر خرمدین و همسرش در طی یک جلسه اعترافی عنوان کرده بودند که در سال 1390 داماد خود و 7 سال بعد یعنی در سال 1397 دختر خانواده خود را همانند روشی که برای کشتن پسر خود یعنی بابک خرمدین، کارگردان سینما به کاربرده بودند.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «پدر بابک خرمدین درگذشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?