کد مطلب: 64369 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جومونگ باز هم می آید

جومونگ باز هم می آید

سریال جومونگ برای طرفداران این سریال به تلویزیون ایران می آید اما عده ای از مخاطبین امیدوار بودند سریال های جدید کره را هم پخش کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال افسانه جومونگ باز هم به تلویزیون ایران می آید. به گزارش آسمونی قرار است افسانه جومونگ از شبکه تماشا پخش شود. این سریال زمانی جزء سریال های کره ای پرطرفدار در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر بود.

اما بسیاری از مخاطبین و بیننده های تلویزیون ایران امیدوار بودند حال که سریال های کره ای پرمخاطب شده، سریال های جدید این کشور را خریداری و پخش کنند. البته شبکه تماشا در حال حاضر سریال «تماشاگر» که سال 2019 ساخته شده را در حال پخش دارد.

سریال جومونگ

پخش جومونگ

این سریال سال 1386 برای اولین بار از شبکه سه سیما پخش شد که با استقبال فراوانی روبرو شد تا حدی که خبرگزاری های کره هم آنرا پوشش دادند و تصاویری از خیابان های کم ترافیک تهران را هنگام پخش جومونگ منتشر کردند. حال شبکه تماشا قصد دارد پس از سال ها و پس از تکرار بیشمار این سریال از شبکه های مختلف، آن را پخش کند.

سریال افسانه جومونگ یک سریال تلویزیونی تاریخی، اکشن و عاشقانه است که از آوریل 2006 تا مارس 2007 از شبکه mbc به نمایش درآمد. پس از آن هم مجموعه سرزمین بادها به عنوان جومونگ 2 ساخته شد و سپس مجموعه جا میونگ گو به عنوان جومونگ 3 هم ساخته شد.

تاریخ پخش جومونگ

سریال افسانه جومونگ از روز جمعه 30 اردیبهشت ماه 1401 از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

درباره سریال جومونگ

افسانه جومونگ درباره زندگی جومونگ با بازی (سونگ ایل گوک) و سوسانو با بازی (هان‌ هه جین) است. برای اطلاعات بیشتر از این سریال و تصاویر جدید بازیگران وارد لینک روبرو شوید. «سریال افسانه جومونگ»

 

: برای دریافت مشاوره درباره جومونگ باز هم می آید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «جومونگ باز هم می آید» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?