کد مطلب:  62287 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پایان اجرای نمایش بانوی محبوب من در دومین روز جشنواره تئاتر فجر

پایان اجرای نمایش بانوی محبوب من در دومین روز جشنواره تئاتر فجر

در دومین روز برگزاری چهلمین جشنواره تئاتر فجر، زمان اکران بانوی محبوب من اثر گلاب آدینه به اتمام رسید و با تلار اصلی مجموعه تئاتر شهر خداحافظی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دومین روز آغاز اجرای های چهلمین جشنواره تئاتر فجر به آرامی هر چی بیشتر در حال طی شدن است و اجرا های مختلف یکی پس از دیگری بر روی صحنه خواهد رفت. یکی از مهمترین اتفاقات امروز خداحافظی گلاب آدینه با نمایش بانوی محبوب من از تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر بود.

نمایش بانوی محبوب من یکی از موفق ترین نمایش ها پس از بازگشایی سالن های تئاتر به علت شیوع کرونا بود و از اواسط پاییز تا امروز تمدید شده بود و هر روز با خیل عظیمی از تماشاچیان و دوست داران تئاتر مواجه می شد.

اما بزرگترین حاشیه روز دوم شاید عدم رعایت دستورالعمال های بهداشتی در برخی از سالن های میزبان نمایش های این جشنواره بود که واکنش های زیادی را برانگیخت.

همچنین روز گذشته سفیر کشور ارمنستان با حضور در در تالار دکتر ناظرزاده کرمانی به نمایش گروه تئاتر ارمنی که در این دوره از جشنواره تئاتر فجر شرکت کرده است، پرداخت.

نمایش ساکو، اهل لوترسی، به کارگردانی نارینه گریگوریان مهمان بخش بین الملل این دوره از جشنواره تئاتر فجر می باشد.

در پایان لازم به ذکر است که تماشاخانه سنگلج و تالار وحدت هم امروز میزبان هیچ نمایشی نیستند و قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از نمایش مصریه به کارگردانی اکبر آیین از شهر زیبای یاسوج در این دوره از جشنواره حضور دارد، دیدن کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره پایان اجرای نمایش بانوی محبوب من در دومین روز جشنواره تئاتر فجر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پایان اجرای نمایش بانوی محبوب من در دومین روز جشنواره تئاتر فجر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید