کد مطلب: 60535 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عضو کمیته علمی کرونا: دیگر تعطیلی ‌های گسترده نخواهیم داشت

عضو کمیته علمی کرونا: دیگر تعطیلی ‌های گسترده نخواهیم داشت

با مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا، در آینده دیگر شاهد تعطیلی های گسترده نخواهیم بود
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی قانعی، عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به نتایج خوب اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا اظهار کرد: به این ترتیب ابزار بسیار خوب هوشمندی خواهیم داشت و با مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا، در آینده دیگر شاهد تعطیلی های گسترده نخواهیم بود و تعطیلی‌ها منحصر به بخش‌هایی می‌شود که تست مثبت وجود دارد و یا واکسن تزریق نکرده‌اند.

دکتر قانعی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا موقعیت بسیار خوبی فراهم کرد و ابزار بسیار خوب هوشمندی خواهیم داشت که با مصوبه اخیر ستاد ملی، در آینده دیگر شاهد تعطیلی های گسترده نخواهیم بود و تعطیلی‌ها منحصر به بخش‌هایی می‌شود که تست مثبت وجود دارد و یا واکسن تزریق نکرده‌اند و مابقی می‌توانند فعالیت اقتصادی خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: نتایج استان قزوین بسیار خوب بود و فعلا نتیجه‌ای از اجرای طرح در استان های کردستان و آذربایجان غربی منتشر نشده است.

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: شیوه اجرای محدودیت‌ها جزوی از فناوری‌های شرکت است که با رتباط با بانک‌های ارتباطی می‌تواند آن را به دست آورد و این امر تست شده و توانمندی خود را نشان داده است؛ بنابراین تمام اصناف، ‌حمل و نقل و راهنمایی رانندگی آن را از نزدیک دیده‌اند و ابهامی در توانمندی سامانه وجود ندارد و به تدریج تمام بخش‌ها به آن وصل می‌شود. چنین سامانه‌ای در سایر کشورهای جهان امتحان شده است و کاملا قابل استفاده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «عضو کمیته علمی کرونا: دیگر تعطیلی ‌های گسترده نخواهیم داشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?