کد مطلب:  63423 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پافشاری یوبیسافت به استفاده از NFTها

پافشاری یوبیسافت به استفاده از NFTها

تلاش یوبیسافت به وارد کردن NFTهای بیشتر به بازی های در حال تولید
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت یوبیسافت به گیمرها قول داده است که در بازی های آینده خود از NFT های بیشتری استفاده خواهد کرد.

بحث استفاده از NFTها در بازی های ویدیویی، مدتی هست که با نقدهای منفی و مثبت بسیار زیادی روبرو شده است. به طور کلی نمی توان حضور آنها را در صنعت گیم نادیده گرفت و شرکت های بسیار بزرگی نظیر کونامی و یوبیسافت تا به امروز از آنها در بازی های خود استفاده کرده اند. یوبیسافت با شعار اولین پلتفرم استفاده کننده از NFTها در بازی های بزرگ، سیستم کواترز را در دسامبر سال 2021 معرفی کرد که به سرعت با نقدهای منفی از سوی بازیکنان مواجه شد.

اما برخلاف آنچه که انتظار می رفت، یوبیسافت قصد عقب نشینی ندارد و به استفاده خود از NFTها ادامه می دهد. به همین منظور وبسایت یوبیسافت کوارتز با انتشار یک بیانیه اعلام کرده است که به استفاده از این توکن ها که با نام "دیجیت" شناخته می شوند، در بازی های آینده خود ادامه خواهد داد. بازی Ghost Recon Breakpoint اولین عنوان یوبیسافت بود که از دیجیت ها استفاده کرد و سپس اعلام شد که از دیجیت ها در این بازی دیگر استفاده نخواهد شد. اما با این حال به نظر می رسد که یوبیسافت در تلاش است تا از NFTها در بازی های پیش رو خود استفاده کند.

رشد NFTها در حال حاضر در وبسایت های فروشگاهی مختلفی نظیر OpenSea ادامه دارد و این ترند به نظر می رسد که به این زودی ها فروکش نخواهد کرد. خرید و فروش آنها به دوطرفین تولید کننده و خریدار مربوط می شود و بسیاری از سلبریتی های جهان تاکنون اقدام به خرید آنها کرده اند. اما ورود آنها به ویدیوگیم می تواند تمامی معادلات را بر هم بزند.

این در حالیست که شرکت هایی نظیر کونامی و آتاری نیز به حمایت و پشتیبانی از NFTها پرداخته اند و بسیاری از کاربران آنها را مورد نقد قرار داده اند. چندی پیش کونامی با برگزاری یک حراجی، توانست برخی از آثار مربوط به بازی های Castlevania را به فروش برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره پافشاری یوبیسافت به استفاده از NFTها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پافشاری یوبیسافت به استفاده از NFTها» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید