کد مطلب: 59500 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سر لشکر سلامی: پاسخ ما به دشمنان ویرانگر و پشیمان‌کننده است

سر لشکر سلامی: پاسخ ما به دشمنان ویرانگر و پشیمان‌کننده است

فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان افکار و اندیشه باطل را از سرشان بیرون کنند، چرا که پاسخ‌های ما مخرب، ویرانگر و پشیمان‌کننده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم تجلیل از جواد فروغی مدال‌آور المپیک، درباره جریان‌سازی اخیر رسانه‌ای دشمنان گفت: به‌دنبال موفقیت‌های نظام، دشمنان تلاش زیادی کردند تا از این اتفاق‌هایی که در داخل کشور گاهی در بحث کمبود آب یا برق و مسائلی از این دست وجود دارد، سوءاستفاده کنند.

وی همچنین افزود: در حال حاضر در مرحله انتقال دولت هستیم، این فرآنید متمایز از انتقال دولتی است  که در آمریکا صورت می‌گیرد و این انتقال دولت در ایران با وقار، سلامت و آرامش است و ما این فرایند سیاسی را با آرامش پشت سر می‌گذاریم.

فرمانده سپاه با بیان اینکه دشمنان سعی می‌کنند که برای ملت ایران یک دغدغه درست کنند، خاطر نشان کرد: ما به آن‌ها اخطار می‌دهیم که از گذشته درس بگیرند؛ 42 سال است که ما با دشمنان مقابله می‌کنیم و امروز قوی‌تر از هر زمان دیگر و مصمم‌ تر  هستیم.

در پایان سرلشکر سلامی تأکید کرد:

 

 دشمنان افکار و اندیشه باطل را از سرشان بیرون کنند، چرا که پاسخ‌های ما مخرب، ویرانگر و پشیمان‌کننده است. ما به آن‌ها توصیه می‌کنیم که وارد عرصه مقابله با ملت ایران نشوند چرا که ما محکم و ثابت‌قدم هستیم.

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «سر لشکر سلامی: پاسخ ما به دشمنان ویرانگر و پشیمان‌کننده است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?