کد مطلب:  62478 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاری سن ژرمن با تک گل امباپه رئال مادرید را شکست داد

پاری سن ژرمن با تک گل امباپه رئال مادرید را شکست داد

تیم پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در استادیوم خانگی پارک دو پرنس پذیرای رئال مادرید بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در استادیوم خانگی پارک دو پرنس پذیرای رئال مادرید بود. از نکات قابل توجه این بازی می توان به  لیونل مسی اشاره کرد که با لباسی به غیر از بارسلونا برابر رئال مادرید بازی خواهد کرد. در ابتدای این بازی ستاره این روزهای فوتبال اروپا کیلیان امباپه که گفته می شود فصل بعد به رئال خواهد رفت، برخوردی گرم و صمیمی با کریم بنزما و وینیسیوس دو بازیکن ارزشمند رئال داشت.

خلاصه بازی:
یک ساعت ابتدایی تیم فرانسوی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت های مناسبی روی دروازه حریف خلق کرد، اما هر بار در مقابل درخشش تیبو کورتوا ناکام ماند.در دقیقه 61 کیلیان امباپه با استارتی تماشایی از سد دنی کارواخال گذشت و مدافع اسپانیایی مجبور به متوقف کردن این بازیکن در محوطه جریمه شد. داور این بازی دنیل اورساتو خیلی زود این صحنه را پنالتی تشخیص داد.

لیونل مسی ستاره آرژانتینی و 34 ساله پاری سن ژرمن پشت توپ قرار گرفت. اما ضربه زمینی نه چندان محکم و بدون زاویه او را تیبو کورتوا با عکس العملی زیبا مهار کرد.

رئال مادرید تا دقیقه 94 در خانه پاری سن ژرمن مقاومت کرد اما در ثانیه های پایانی کیلیان امباپه، ستاره جوان پاریس با حرکتی فوق العاده در محوطه از سد ادر میلیتائو و لوکاس واسکز گذشت و با ضربه ای تماشایی دروازه تیبو کورتوا را باز کرد.و بازی رفت با نتیجه 1 بر 0 به نفع تیم فرانسوی به پایان رسید.

: برای دریافت مشاوره درباره پاری سن ژرمن با تک گل امباپه رئال مادرید را شکست داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پاری سن ژرمن با تک گل امباپه رئال مادرید را شکست داد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید