کد مطلب:  63028 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاری سن ژرمن نیمار را به بارسلونا پیشنهاد داد

پاری سن ژرمن نیمار را به بارسلونا پیشنهاد داد

پس از حذف باشگاه پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا، مدیر این باشگاه تصمیم در ایجاد تغییراتی اساسی در تابستان و در راس آن ها فروش نیماردارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از فوت مرکادو، عملکرد نیمار در دو بازی رفت و برگشت تیم پاری سن ژرمن در مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با انتقادات فراوانی از سوی طرفداران این تیم پاریسی روبرو شد.

در آخرین دیدار این تیم در لیگ یک فرانسه با وجود برتری سه گله در مقابل حریف طرفداران تیم پاریسی نیمار و لیونل مسی را هو کردند و روی خوشی نسبت به این دو ستاره سابق تیم بارسلونا نشان نداده اند.

این بازیکن برزیلی 3 سال دیگر و تا پایان سال 2025 با باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد دارد اما بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی خبرگزاری های مختلف فرانسوی این باشگاه به فکر فروش این بازیکن می باشد.

نیمار در سال 2017 و طی یک انتقال جنجال برانگیز با 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست. این انتقال یکی از بزرگ ترین رقم های پرداختی برای یک بازیکن در تاریخ فوتبال می باشد.

با این حال نیمار جونیور پس از انتقال خود به پاریس و تا به حال نتوانسته است که در این باشگاه فرانسوی انتظارات را برآورده کند.

در پایان لازم به ذکر است که در یکی دو سال اخیر نیز باشگاه بارسلونا تلاش هایی برای بازگرداندن این بازیکن به تیم خود انجام داده بود اما قیمت بالا و دستمزد دریافتی بسیار بالای وی مانع هر گونه انتقال احتمالی شده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره پاری سن ژرمن نیمار را به بارسلونا پیشنهاد داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاری سن ژرمن نیمار را به بارسلونا پیشنهاد داد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید