کد مطلب:  65880  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عنوان Assassin's Creed Rift احتمالا در بغداد خواهد بود

عنوان Assassin's Creed Rift احتمالا در بغداد خواهد بود

برخلاف ادعاهای منتشر شده در خصوص وقایع زمانی عنوان AC: Rift، این بازی احتمالا در بغداد روایت خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شایعات بسیار زیادی در خصوص دوران وقوع عنوان بعدی اساسینز کرید که با نام Rift شناخته می شود، به گوش می رسد. طی آخرین شایعات شنیده شده، گفته می شود که احتمالا این بازی در دوران آزتک ها جریان خواهد داشت.

سری بازی های Assassin's Creed، از زمان عرضه تاکنون، کشورهای مختلف و دوره های زمانی متنوعی را پوشش داده است. اگرچه اکثر وقایع رخ داده در بازی، وقایعی واقعی و تاریخی هستند، اما برخی از روند داستان واقعی، با داستان سرایی های یوبیسافت در هم تنیده است و داستان روایت شده در بعضی وقایع تحریف و تغییر پیدا کرده است.

حال طبق اطلاعات جدید به گوش رسیده، به نظر می رسید که بازی قرار است در دوران آزتک ها روایت شود. با این حال جیسون شرایر، خبرنگار وبسایت بلومبرگ، اشاره می کند که عنوان جدید سری Assassin's Creed قرار نیست در دوران آزتک ها روایت شود و به احتمال زیاد در شهر بغداد خواهد بود.

او در این خصوص گفت:

نام عنوان بعدی اساسینز کرید، Rift خواهد بود و در بغداد روایت خواهد شد. پس از آن عنوان Assassin's Creed Infinity منتشر می شود. من در رابطه با این دو عنوان شنیده ام و هیچ کدام از آن ها در دوران آزتک ها نخواهد بود.

اگرچه هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، اما اخبار مختلفی در خصوص عرضه یک عنوان با وسعت کمتر و با تمرکز بر روی مخفی کاری در سال 2023 میلادی عرضه خواهد شد. این عنوان با نام Rift شناخته می شود. عنوان Rift در اصل قرار بود به صورت یک بسته الحاقی به عنوان AC: Valhalla اضافه شود، اما طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ در ماه فوریه، این بازی به صورت یک بازی مستقل منتشر خواهد شد.

به نظر می رسد که بعد از انتشار بازی AC: Rift، عنوان AC: Infinity عرضه خواهد شد که یک بازی آنلاین خواهد بود و چندین وقایع زمانی را در خود جای خواهد داد.

: برای دریافت مشاوره درباره عنوان Assassin's Creed Rift احتمالا در بغداد خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «عنوان Assassin's Creed Rift احتمالا در بغداد خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید