هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفت | آسمونی
کد مطلب: 61997 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفت

هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفت

رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت خبر از قرار گرفتن وضعیت هوای پایتخت در حالت ناسالم برای تمام گروه ها خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از عباس شاهسونی، رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به قرارگیری وضعیت هوای شهر تهران در حالت ناسالم برای همه گروه ها گفت: هوای 14 ایستگاه تهران در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.

وی در ادامه تاکید کرد: این مناطق با شاخص بالای 150 در وضعیت اضطرار قرار دارند و در منطقه 19 کیفیت هوا در وضعیت خیلی ناسالم قرار دارد.

شاهسونی با تاکید بر اینکه گروه های حساس، سالمندان، بیماران قلبی و تنفسی، زنان باردار و کودکان تا جد امکان در سطح شهر تهران تردد نکنند افزود: همچنین ورزشکاران از ورزش در فضای باز پرهیز کنند و افرادی که باید در محل کار حاضر شوند کمتر در فضای باز حضور داشته باشند.

وی در همین خصوص ادامه داد: در این شرایط افزایش بیماری‌های قلبی یا ریوی و مرگ زودرس در بیماران قلبی و سالمندان و افزایش علائم تنفسی در کل جمعیت وجود دارد.

شاهسونی در پایان با اشاره به اعلام وضعیت اضطرار از سوی وزارت بهداشت به نهاد های مربوطه، خواهان تصمیم گیری جدی در کارگروه شرایط اضطرار در خصوص کاهش میزان آلودگی هوا و آسیب به مردمان ساکن در مناطق صنعتی و کانشهر ها خصوصا شهر تهران شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?