کد مطلب:  67955 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت محورهای کشور از زبان رئیس پلیس راهور

وضعیت محورهای کشور از زبان رئیس پلیس راهور

رئیس پلیس راهور فراجا با اعلام اینکه ۱۷ استان اکنون درگیر بارش برف و باران است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس پلیس راهور فراجا با اعلام اینکه ۱۷ استان اکنون درگیر بارش برف و باران است، از رانندگان و مسافران خواست تا رعایت کامل قوانین و نکات ایمنی را اولویت سفر خود قرار دهند.

به گزارش آسمونی، سردار کمال هادیانفر اعلام کرد: در حال حاضر ۱۷ استان درگیر برف و باران هستند، سطح جاده ها به شدت لغزنده و در برخی مناطق مانند محور هراز نیازمند استفاده از یخ شکن ها و زنجیر چرخ است.

وی با بیان اینکه محورهای کوهستانی در حال حاضر به شدت مستعد حادثه و لغزندگی است، ادامه داد: رعایت فاصله قانونی و سرعت مطمئن خواست پلیس از مردم و مسافران است تا علاوه بر ایمنی خانواده خود، امنیت دیگران را نیز تضمین کنند.

رئیس پلیس راهور با اشاره به اینکه هم اکنون عملیات برف روبی توسط نیروهای راهداری در سطح جاده های کوهستانی در حال انجام است، افزود: رانندگان حتما به توصیه های پلیس مستقر در جاده ها توجه کنند و در صورت تخطی از قانون به طور جد برخورد خواهد شد.

سردار هادیانفر به وضعیت ترافیکی محورهای کشور پرداخت و گفت: در حال حاضر فقط در آزادراه رشت-قزوین در مسیر برگشت به قزوین و جاده چالوس در مسیر رفت به مازندران شاهد بار ترافیکی نیمه سنگین تا سنگین هستیم.

او وضعیت ترافیکی محور هراز را نیز پرحجم تا نیمه سنگین در هر دوطرف گزارش کرد و افزود: در باقی محورهای کشور پدیده کندی حرکت و ترافیک پرحجم دیده نمی شود.

: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت محورهای کشور از زبان رئیس پلیس راهور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت محورهای کشور از زبان رئیس پلیس راهور» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید