مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  67421 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت تردید جاده های کشور

وضعیت تردید جاده های کشور

مهرداد برقی  کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مهرداد برقی  کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان گزارش شده است. در محور قدیم تهران _ بومهن ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین–کرج – قزوین محدوده مهرشهر ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

به گزارش آسمونی، کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن تاکید بر خودداری از سفرهای غیر ضروری، به وضعیت جوی محورها اشاره کرد و گفت: در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، یزد، زنجان، اصفهان، فارس، اردبیل، چهارمحال بختیاری، سمنان، گلستان،‌ خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش برف و باران را شاهد هستیم و همچنین مه گرفتگی در برخی محورهای استان تهران و همدان پیش بینی می شود.

برقی تصریح کرد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی بسته است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.

همچنین براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعبه های راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۴۸۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، ۰.۴ درصد افزایش ترددی نسبت به روز گذشته را نشان می‌دهد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت تردید جاده های کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت تردید جاده های کشور» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید