تاکید نماینده مجلس بر تقویت روحیه جهادی و انقلابی | آسمونی
کد مطلب: 59828 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شریعتی: وزرا با روحیه جهادی و انقلابی بن بست مشکلات را بشکنند

شریعتی: وزرا با روحیه جهادی و انقلابی بن بست مشکلات را بشکنند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: انتظار می رود وزرای دولت از طریق روش های نوین و فوری بن بست های موجود در حل مشکلات کشور را بشکنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: انتظار می رود وزرای دولت از طریق روش های نوین و فوری بن بست های موجود در حل مشکلات کشور را بشکنند.

غلامرضا شریعتی، درباره انتظارات مجلس از وزرای دولت سیزدهم، بیان کرد: اواین انتظار ما از وزرای دولت این است که مشکلات موجود را به خوبی شناسایی کرده و برای حل مشکلات اولویت بندی داشته باشند. امروز کشور با مشکلات فراوانی روبروست و اولویت بندی برای حل و پیگیری این مشکلات از اهمیت برخوردار است.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کنار داشتن و تقویت روحیه جهادی و انقلابی، روحیه بن بست شکنی نیز بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: علت بسیاری از مشکلات موجود بن بست هایی است که در آن باقی مانده ایم، وزرای جدید باید با راه حل هایی فوری و نوین این بن بست ها را بشکنند چراکه با ادامه روندهای قبلی مشکلی حل نخواهد شد.

شریعتی در پایان با بیان اینکه پاشنه آشیل توفیق یا عدم توفیق یک مدیر تیمی است که با آن کار می کند، تصریح کرد: هر یک از وزرا باید در انتصاب افرادی که قرار است با آن ها کار کنند دقت لازم را به خرج دهند، این تیم باید متشکل از افراد پاکدست، پرتلاش و علاقه مند به کار باشد، تا بتوانند مسیر درستی را برای خدمت به مردم طی کنند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شریعتی: وزرا با روحیه جهادی و انقلابی بن بست مشکلات را بشکنند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «شریعتی: وزرا با روحیه جهادی و انقلابی بن بست مشکلات را بشکنند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?