کد مطلب: 60905 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ورود 36 تن کمک بشردوستانه روسیه به افغانستان

ورود 36 تن کمک بشردوستانه روسیه به افغانستان

وزارت دفاع کشور روسیه در یک بیانه رسمی خبر از ورود و تخلیه یک محموله بشردوستانه 36 تنی در فرودگاه کابل خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه با انتشار یک بیانیه رسمی خبر از ورود سه فروند هواپیمای ترابری نظامی به فرودگاه کابل داد.

در بخش توضیح این بیانه ذکر شده است که  صبح امروز 3 فروند هواپیمای ترابری نظامی ایلوشین -76 از سوی وزارت دفاع روسیه حاوی حدود 36 تن محموله های بشردوستانه وارد فرودگاه کابل شدند. هر کدام از این هواپیما ها حاوی 12 تن مجموله کمک های بشر دوستانه از سوی فدراسیون روسیه برای یاری رسانی به مردم افغانستان می باشد.

لازم به ذکر است که این سه هواپیما پس از تخلیه محموله در فرودگاه کابل، تمامی شهروندان روس و مقام های دیپلماتیکی کشور روسیه را با خود به کشور روسیه بازگرداند.

بر اساس فرمان رسمی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، وزیر دفاع این کشور یعنی سرگئی شویگو مامور شده است تا در سومین مرحله از تخلیه شهروندان روسیه ساکن افغانستان 380 شهروند این کشور و سایر کشور هایی که عضو پیمان امنیت جمعی موسوم به CSTO هستند مانند قرقیزستان و همچنین دانشجویان افغانی که در دانشگاه های روسیه تحصیل می کنند را از کشور افغانستان و از طریق مسیر هوایی خارج کند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «ورود 36 تن کمک بشردوستانه روسیه به افغانستان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?