ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور | آسمونی
کد مطلب: 60239 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور

ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور

براساس اعلام هلال احمر، 60 میلیون دوز واکسن کرونا در بازه زمانی ده مهر تا ده آبان ماه وارد کشور می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

به گزارش آسمونی و به نقل از تسنیم، 60 میلیون دوز واکسن کرونا در یک ماه آینده وارد کشور می شود. با ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا، تعداد واکسن های کرونا به 140 میلیون دوز در کشور خواهد رسید.

سخنگوی جمعیت هلال احمر اعلام کرد: تا بحال 80 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور وارد شده است و سهم هلال احمر 52 میلیون دوز  واکسن بوده که وارد کشور و در اختیار وزارت بهداشت قرار داده شده است.

در هفته های گذشته 12 میلیون دوز برای واکسیناسیون افراد زیر 20 سال وارد شده بود و فرایند تزریق آن زیر نظر وزارت بهداشت انجام می شود.

 محمد حسن قوسیان مقدم اظهار کرد: نوع این واکسن‌ها سینوفارم بوده و طی این زمانبندی وارد کشور می‌شود و در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد. هم چنین، بنابر اعلام صورت گرفته ورود واکسن فایزر نیز در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار ندارد.

وی گفت: در طی هفته آینده و با توجه به ورود 60 میلیون دوز واکسن در یک ماه میزان واکسن‌های وارداتی به 140 میلیون دوز  واکسن می‌رسد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «ورود 60 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?