مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63172 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ورود هیئت مذاکره کننده اوکراینی به استانبول

ورود هیئت مذاکره کننده اوکراینی به استانبول

مذاکره کنندگان اوکراینی و روسی برای آغاز دور جدید رایزنی ها در خصوص توافق برای اعلام آتش بس در اوکراین وارد استانبول در کشور ترکیه شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، صبح امروز دو هیئت مذاکره کننده اوکراین و روسیه برای آغاز دور جدید مذاکرات خود در خصوصو اعلام آتش بس در منطقه های درگیر در جنگ اوکراین وارد شهر ترکیه شدند.

اوکراین و آمریکا ابراز امیدواری اندکی نسبت به پیشرفت در این مذاکرات دارند؛ مذاکراتی که در بیش از دو هفته گذشته اولین گفت‌وگوی مستقیم بین دو طرف محسوب می‌شود.

هیات اوکراینی تشکیل شده از اُلکسی رزنیکف، وزیر دفاع اوکراین و همچنین میخائیل پودولیاک، رئیس دفتر ریاست جمهوری می باشد و بر اساس اعلام رسمی آن ها این گروه اولویت اصلی خود را برقراری آتش بس در سریع ترین زمان ممکن می دانند.

این مذاکرات رو در رو را که اولین دیدار در بیش از دو هفته اخیر است، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه میزبانی می‌کند. نشست طرف‌هااز  ساعت 10 صبح سه‌شنبه به وقت محلی شروع شده است.

در پایان لازم به ذکر است که روسیه  خواهان آن است که اوکراین هرگونه تلاش برای پیوستن به ناتو را کنار بگذارد، موضوعی که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین گفته آماده است بر سر آن مصالحه کند. سرنوشت مناطق جدایی‌طلب شرق اوکراین و موقعیت کریمه، که روسیه در سال 2014 به خاک خود ضمیمه کرد، از دیگر مسائل دشوار در این مذاکرات دو جانبه می باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ورود هیئت مذاکره کننده اوکراینی به استانبول فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ورود هیئت مذاکره کننده اوکراینی به استانبول» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید