کد مطلب:  59686 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آنجلینا جولی به اینستاگرام پیوست

آنجلینا جولی به اینستاگرام پیوست

آنجلینا جولی در اقدامی که می‌گوید برای حمایت از زنان و دختران افغانستانی است، برای نخستین بار به اینستاگرام پیوست و در اولین گام رکوردشکن شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی و فرستاده ویژه سازمان ملل متحد، که تا پیش از این در هیچ شبکه اجتماعی  عضویت رسمی نداشته است، به اینستاگرام پیوست. او رکورد رسیدن به یک میلیون دنبال‌کننده که پیش از این در اختیار جنیفر آنیستون بود را در این حضور غافلگیرکننده شکست.

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال فرندز که پیش از این رکورددار کمترین زمان در رسیدن به یک میلیون دنبال کننده بود،‌ پس از پیوستن به اینستاگرام در 6 ساعت به یک میلیون دنبال‌کننده رسید، اما این رکورد با آمدن آنجلینا جولی به اینستاگرام شکسته شد. جولی در یک ساعت نخست بیش از یک میلیون و 700 هزار دنبال کننده پیدا کرد.

آنجلینا جولی به اینستاگرام پیوست
آنجلینا جولی به اینستاگرام پیوست

این بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان نامی سینما، در نخستین پست اینستاگرامی نامه‌ی دختری افغان را منتشر کرده که در آن از وحشت بازگشت طالبان نوشته است.

جولی در توضیح اولین پست اینستاگرامی خود نوشته است:‌ 

هم اکنون مردم افغانستان در حال از دست دادن امکان برقراری ارتباط و آزادی بیان در شبکه‌های اجتماعی هستند. من به اینستاگرام آمدم تا صدای کسانی باشم که در سراسر جهان برای حقوق اولیه انسانی‌شان مبارزه می‌کنند.

حساب کاربری او در اینستاگرام اکنون نزدیک به 7 میلیون دنبال‌کننده دارد و اولین پست او بیش از 3 میلیون بار توسط کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام پسندیده شده است.

نظر خود را درباره «آنجلینا جولی به اینستاگرام پیوست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید