مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65418 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واگذاری امتیاز باشگاه والیبال سپاهان به یک باشگاه مازندرانی

واگذاری امتیاز باشگاه والیبال سپاهان به یک باشگاه مازندرانی

سپاهان نتوانست در مرحله نیم نهایی از سد محکم پیکان عبور کند و با شکست برابر این تیم از صعود به مسابقه پایانی لیگ برتر والیبال باز ماند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد از جذب ستاره های والیبال ایران مثل فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، امیر غفور و مهدی مرندی انتظار می رفت که سپاهان شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر والیبال باشد. آن ها حتی دور مقدماتی را هم با صدرنشینی به پایان رساندند اما در مرحله حذفی شرایط تغییر کرد. در حقیقت سپاهان نتوانست در مرحله نیم نهایی از سد محکم پیکان عبور کند و با شکست برابر این تیم از صعود به مسابقه پایانی لیگ برتر والیبال باز ماند؛ اتفاقی که با توجه به سرمایه گذاری قابل توجه باشگاه اصفهانی یک ناکامی بزرگ برای آن‌ها به حساب می‌آمد.

نهایتا چندی پیش بود که باشگاه سپاهان رسما اعلام کرد که‌ در فصل جدید تیمی در سطح اول والیبال ایران نخواهد داشت تا کار آن‌ها در لیگ برتر خیلی زود به پایان برسد. البته سپاهان قرار است با نگاهی متفاوت و با استفاده از بازیکنان جوان در فصل آینده رقابت‌های لیگ یک‌ کشور حضور داشته باشد.

کارهای واگذرای امتیاز سپاهان در لیگ برتر والیبال به یک باشگاه مازندارانی انجام شده ‌و همه چیز در این رابطه قطعی است. البته هنوز نام باشگاه مازندرانی فاش نشده اما مشخصا باید این موضوع را قطعی تلقی کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره واگذاری امتیاز باشگاه والیبال سپاهان به یک باشگاه مازندرانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واگذاری امتیاز باشگاه والیبال سپاهان به یک باشگاه مازندرانی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید