2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش های توئیتری به دنبال حذف ایتالیا از جام جهانی

واکنش های توئیتری به دنبال حذف ایتالیا از جام جهانی

با شکست(1-0) مقابل مقدونیه شمالی، ایتالیا برای دومین دوره متوالی از حضور در جام جهانی بازماند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ایتالیا از نظر بسیاری از فوتبالدوستان، یک مانع بزرگ در راه صعود به جام جهانی است. با این حال مقدونیه شمالی با یک نتیجه خیره کننده در خانه ایتالیا، آنها را شکست داد. چهار سال پیش در مسیر جام جهانی 2018، ایتالیا در مرحله انتخابی حذف شد و موفق به حضور در دور نهایی رقابتها نشد؛ چیزی که در آن زمان عجیب به نظر می رسید. اما یک بار دیگر یکی از صاحبنام ترین کشورهای فوتبال جهان در راه صعود به جام جهانی ناکام ماند.

روز پنج‌شنبه، مصیبتهای ایتالیا برای راهیابی به جام جهانی 2022 قطر در بازی مقابل مقدونیه شمالی ادامه یافت. با توجه به اختلاف سطح بین دو تیم، به سختی می شد تصور کرد که ایتالیا در برابر مقدونیه شمالی متحمل باخت  شود. با این حال، مقدونیه شمالی در وقت های تلف شده نیمه دوم ، هواداران ایتالیایی و دنیای فوتبال را با ضربه ای که مقدونیه شمالی را 1-0 پیش انداخت، شوکه کرد.

واکنش های توئیتری بعد از این شکست جالب توجه بود. با هم برخی از این واکنش ها را مرور می کنیم:

 

 

چه گل خیره کننده ای!  قهرمانان اروپا دو جام جهانی پشت سر هم را از دست داده اند؟؟؟؟! مقدونیه شمالی روز سه شنبه به مصاف پرتغال می رود.

 

 

 

 

ایتالیا رسما در جام جهانی 2022 بازی نخواهد کرد.

 

 

 

 

تازه فهمیدم ایتالیا توسط مقدونیه شمالی حذف شده!!!! جام جهانی بدون ایتالیایی ها (دومین دوره متوالی).

 

 

 

 

باید یک دقیقه وقت گذاشت و به ایتالیا احترام گذاشت زیرا اولین کشور صاحبنامی است که جام جهانی قطر را تحریم کرده است؟ اوکی. من شوخی هایم تمام شده و وقت خوابیدن است

 

 

.

 

 

دو جام جهانی پیاپی بدون ؟؟؟؟؟ ایتالیا و 2 تورنمنت وحشتناک از آخرین باری که آن را برده اند. اما چه نتیجه ای برای ؟؟؟؟ مقدونیه شمالی.

 

 

 

آخرین باری که ایتالیا یک مسابقه حذفی  جام جهانی را انجام داد… من 7 ساله بودم.  من الان 23 ساله هستم

 

 

باید بگویم جام جهانی با ایتالیا و بدون ایتالیا یکسان نیست. اما هیچ تیمی پیشاپیش هیچ حقی برای حضور در جام جهانی را ندارد.

 

علیرغم ناکامی در حضور در جام جهانی چهار سال پیش، این واقعاً تکان دهنده است که ایتالیا در قطر شرکت نخواهد کرد. اما این تنها دلیل دیگری است که چرا به فوتبال، بازی زیبا می گویند. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و نتیجه مسابقه ایتالیا و مقدونیه شمالی گواه دیگری بر این ادعا است.

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش های توئیتری به دنبال حذف ایتالیا از جام جهانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «واکنش های توئیتری به دنبال حذف ایتالیا از جام جهانی» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید