کد مطلب:  62677  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش رونالدو به حمله روسیه به اوکراین

واکنش رونالدو به حمله روسیه به اوکراین

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیم منچستر یونایتد در یک پست اینستاگرامی نسبت به حنله روسیه به اوکراین واکنش نشان داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اسپورت چاپ کشور اسپانیا، واکنش های متعدد جوامع ورزشی به حمله ناگهانی روسیه به اوکراین همچنان ادامه دارد و چهره های مختلف ورزشی با انتشار بیانه یا درج پست در فضای مجازی اعتراض خود را نشبت به این اتفاقات نشان می دهند.

این بار گریستیانو رونالدو، فوق ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه منچستر یونایتد با انتشار یک پست در حساب اینستاگرام خود نسبت به اتفاقات اخیر در اوکراین واکنش نشان داد.

رونالدو در پست خود چنین نوشت: 

ما باید جهان بهتری را برای کودکان خود خلق کنیم.

خواستار برقراری صلح و آشتی در جهان هستیم.

لازم به ذکر است که حمله ناگهانی روسیه از سه جهت کاملا مختلف به خاک اوکراین و پیش روی به سمت پایتخت این کشور سبب سلب تمامی میزبانی های این کشور در آوردگاه های مختلف ورزشی شده است. در چند روز گذشته فدراسیون های فوتبال سوئد، لهستان و جمهوری چک مشترکا با ارسال نامه ای به یوفا اعلام کرده بودند که در دیدار های پلی آف جام جهانی در خاک روسیه حاضر نخواهند شد.

در پایان همچنین در نظر داشته باشید که اخیرا کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) از نهادهای ورزشی به صورت رسمی درخواست کرده است که پرچم و سرود روسیه را از رقابت‌های ورزشی مختلف حذف نمایند و رویدادهایی که قرار است در کشور روسیه برگزار شود، به مکان دیگری منتقل شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش رونالدو به حمله روسیه به اوکراین فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «واکنش رونالدو به حمله روسیه به اوکراین» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید