کد مطلب:  62172 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش تمسخرآمیز رونالدو به دستمزد امباپه

واکنش تمسخرآمیز رونالدو به دستمزد امباپه

واکنش رونالدو نازاریو، بازیکن برزیلی سابق تیم رئال مادرید در مورد اخبار منتشر شده حول انتقال امباپه به رئال و دستمزد نجومی خبرساز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اسپورت چاپ اسپانیا، به نظر می رسد که انتقال کیلیان امباپه در تابستان به رئال مادرید قطعی می باشد و این بازیکن جوان فرنسوی نمیخواهد قرارداد خود را با باشگاه پاری سن ژرمن تمدید نماید.

همچنین روزنامه بیلد چاپ کشور آلمان نیز در یک مقاله مفصل اعلام کرد که فرآیند انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید انجام شده است و انتقال او به جمع کهکشانی ها در تابستان قطعی شده است.

برخی از رسانه ها اعلام کرده اند که این بازیکن جوان فرانسوی برای بازی در رئال مادرید سالانه 50 میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد که این عدد بالاترین مقدار دریافتی سالانه در تاریخ فوتبال جهان می باشد.

رونالدو نازاریو بازیکن برزیلی سابق باشگاه رئال مادرید در واکنش به خبر حقوق 50 میلیون یورویی امباپه گفت: من هم این موضوع را شنیدم و این نشان می دهد که ما در زمان اشتباهی بازی کردیم.

او ادامه داد: امباپه بازیکن بسیار باکیفیتی است. او سرعت بالایی دارد و جلو دروازه آرام و خونسرد و البته یک قاتل حرفه و تمام کننده کاملی است. این ویژگی ها باعث می شود تا او بهترین شود. فوتبال به یک صنعت بسیار بزرگ تبدیل شده است و روز به روز در حال پیشرفت است و طبیعی است که بازیکنان رقم های بسیار بالاتری را نسبت به دوران ما دریافت کنند. بازیکنان بزرگ الهام گر صنعت فوتبال هستند درست مانند آنچه که ما بودیم.

رونالدو نازاریو در خصوص رقابت چندین ساله میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بیان کرد: مسی یک بازیکن غیر عادی است. او تشنه موفقیت است و در بیرون از مستطیل سبز هم مانند همه بازیکنان این نسل خوب است برعکس ما. من براین باورم که اگر من در زمان مسی و رونالدو حضور داشتم گل های بیشتری به ثمر می رساندم.

در پایان رونالدو در پاسخ به سوال بهترین مهاجم جهان گفت: او کریم بنزما است البته لواندوفسکی هم بسیار به بنزما نزدیک است. هالند هم به مهاجم بزرگی تبدیل خواهد شد البته او در سطح بنزما و لواندوفسکی نیست.

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش تمسخرآمیز رونالدو به دستمزد امباپه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش تمسخرآمیز رونالدو به دستمزد امباپه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید