کد مطلب:  64677 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش باشگاه لیورپول نسبت به اتفاقات فینال لیگ قهرمانان

واکنش باشگاه لیورپول نسبت به اتفاقات فینال لیگ قهرمانان

لیورپول شب گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه استادو فرانس پاریس به مصاف رئال مادرید و با نتیجه 0-1 شکست خورد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، لیورپول شب گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه استادو فرانس پاریس به مصاف رئال مادرید و با نتیجه 0-1 شکست خورد تا دستش از جام قهرمانی کوتاه بماند.
اتفاقات عجیبی که در بیرون از ورزشگاه رخ داد باعث شد که این بازی تحت الشعاع حواشی ایجاد شده قرار بگیرد. بر اساس اعلام یوفا به دلیل مشکلات امنیتی که پیش از بازی به وجود آمده بود، این دیدار با 35 دقیقه تاخیر آغاز شد.
بسیاری از رسانه‌ها اعلام کردند که حضور هواداران لیورپول بدون بلیت در ورزشگاه باعث ایجاد این تاخیر شده و یوفا قصد دارد که تا حضور کامل هوادارانی که برای این بازی بلیت تهیه کرده بودند بازی را برگزار نکند.
یوفا شب گذشته اعلام کرد که بعضی از هواداران لیورپول قصد داشتند با بلیت جعلی وارد ورزشگاه شوند و همین باعث شد که تعدادی از هوادارانی که بلیت اصلی را خریده بودند پشت گیت‌های ورودی بمانند و در نهایت نیروهای پلیس مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور برای پراکنده کردن آنها شدند.
حالا باشگاه لیورپول با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات رخ داده اعتراض کرده است. در این بیانیه آمده:« ما از مشکلاتی که در هنگام ورود به ورزشگاه ایجاد شد و ناکارآمدی اقدامات امنیتی که هواداران لیورپول امشب در ورزشگاه استادو فرانس با آن روبرو شدند بسیار ناامید شدیم.» 

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش باشگاه لیورپول نسبت به اتفاقات فینال لیگ قهرمانان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش باشگاه لیورپول نسبت به اتفاقات فینال لیگ قهرمانان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید