کد مطلب:  60305 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند

۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند

استاندار تهران در بازدید از وضعیت واکسیناسیون همگانی اعلام کرد که۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، استاندار تهران امروز در بازدید از فرایند واکسیناسیون استان تهران گفت: استان تهران در حدود 12 میلیون و 100 هزار جمعیت بالای 12 سال واجد شرایط دریافت واکسن دارد که از این میزان 66 درصد واکسینه شده اند.

محسنی بندپی در مرکز واکسیناسیون دانش آموزان در شهر ری اظهار کرد: واکسیناسیون دانش آموزان بالای 12 سال نیز از امروز به مدت 2 روز آغاز شده که امیدواریم تمام این گروه در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شوند.

وی اضافه کرد: هماهنگی خوبی بین آموزش پرورش کلان شهر تهران، اداره کل شهرستان های استان تهران و وزارت بهداشت برای واکسیناسیون دانش آموزان وجود دارد که نشان از عزم اراده کادر آموزش استان برای بازگشایی مدارس است.

استاندار تهران در ادامه گفت: واکسن دانش آموزان 12 تا 18 سال یک دوز دارد که با هماهنگی وزارت بهداشت تمامی نیاز این قشر آینده ساز کشور تامین شده است.

واکسیناسیون 450 هزار دانش آموز در تهران و در سنین 12 تا 18 سال از امروز (پنجشبه) به مدت 2 روز در 112 پایگاه واکسیناسیون تهران انجام می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید