۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند | آسمونی
کد مطلب: 60305 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند

۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند

استاندار تهران در بازدید از وضعیت واکسیناسیون همگانی اعلام کرد که۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، استاندار تهران امروز در بازدید از فرایند واکسیناسیون استان تهران گفت: استان تهران در حدود ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار جمعیت بالای ۱۲ سال واجد شرایط دریافت واکسن دارد که از این میزان ۶۶ درصد واکسینه شده اند.

محسنی بندپی در مرکز واکسیناسیون دانش آموزان در شهر ری اظهار کرد: واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال نیز از امروز به مدت ۲ روز آغاز شده که امیدواریم تمام این گروه در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شوند.

وی اضافه کرد: هماهنگی خوبی بین آموزش پرورش کلان شهر تهران، اداره کل شهرستان های استان تهران و وزارت بهداشت برای واکسیناسیون دانش آموزان وجود دارد که نشان از عزم اراده کادر آموزش استان برای بازگشایی مدارس است.

استاندار تهران در ادامه گفت: واکسن دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال یک دوز دارد که با هماهنگی وزارت بهداشت تمامی نیاز این قشر آینده ساز کشور تامین شده است.

واکسیناسیون ۴۵۰ هزار دانش آموز در تهران و در سنین ۱۲ تا ۱۸ سال از امروز (پنجشبه) به مدت ۲ روز در ۱۱۲ پایگاه واکسیناسیون تهران انجام می شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «۶۶ درصد جمعیت هدف تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?