کد مطلب:  59174 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند

59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند

رئیسی گفت: بنده به صراحت اعلام می کنم به آیندگان بگویید تا پایان سال حدود ۵۹ میلیون نفر از هموطنان که جز گروه هدف واکسیناسیون ما هستند، واکسینه خواهند شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در پاسخ به اینکه چرا با وجود تولید 2 واکسن و انجام کارآزمایی بالینی برای چند واکسن کرونای ایرانی باید شاهد این موضوع باشیم که برخی از هموطنان برای تزریق واکسن به کشور ارمنستان سفر می‌کنند، گفت: باید بگویم که این مسافرت اصلا کار درستی نیست زیرا غرور ملی ما خدشه دار می‌شود و رفتن اتوبوسی به ارمنستان در شان ما نیست.

59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند
59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند

او افزود: البته نباید از این موضوع غافل شد که شهروندان کشور ارمنستان خود تمایلی به واکسیناسیون ندارند اما علت اینکه بعضی از افراد به این کشور می روند نگرانی است.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: برخی از افراد از نرسیدن واکسن یا کمبود آن واهمه دارند اما بنده به صراحت اعلام می کنم و به آیندگان بگویید تا پایان سال حدود 59 میلیون نفر از هموطنان که جز گروه هدف واکسیناسیون ما هستند، واکسن دریافت خواهند کرد.

رئیسی در ادامه اضافه کرد: از شهریور ماه ماهانه 10 میلیون دوز واکسن تزریق می شود لذا افراد توجه داشته باشند تا پایان سال این عدد قطعا به 70 میلیون دوز خواهد رسید، بنابراین بنده مجدد هم می گویم ما از شهریور ماه مشکل تامین واکسن در کشور نخواهیم داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره 59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «59 میلیون نفر تا پایان سال واکسینه می شوند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید