مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59099 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود

واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود

وزیر بهداشت گفت: واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در سطح کشور شروع می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سعید نمکی امروز 18 تیر در 36مین آیین پویش ره سلامت که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: با وجود اینکه در بحث خرید واکسن کرونا دوستان و دشمنان ، کم کاری کردند اما از فردا با تزریق روزانه 400 هزار دوز واکسن با قدرت تمام واکسیناسیون کرونا شروع می شود.

واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود
واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود

وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی یکی از استان های نمونه در بحث مقابله با کرونا با وجود تمام ترددهای مرزی است، تصریح کرد: به دلیل شرایط جغرافیای این استان شرایط تبدیل شدن به یک استان توریست سلامت را دارد.

وی با اشاره به اینکه با وجود تحریم ها و کمبود ها به دلیل بیماریابی و درمان سرپایی موج چهارم را با کمترین مرگ و میر پشت سر گذاشتیم ، خاطر نشان کرد:

از دو ماه پیش با نقطه یابی کانون های ویروس جهش یافته در استان های آذربایجان غربی، یزد، قم، هرمزگان توانستیم از گسترش این ویروس جلوگیری کنیم.

وزیر بهداشت اظهارکرد: در فروردین ماه سال 99با وجود دستور سریع رهبری برای تخصیص اعتبار یک میلیارد دلاری به نظام سلامت تاکنون قسمت قابل توجهی ازاین اعتبار هنوز به دست نظام سلامت نرسیده است.

نمکی با اشاره به اینکه امروز کشور به صادر کننده ماسک و لوازم بهداشتی و دستگاه اکسیژن ساز تبدیل شده است، یاد آورشد: در یک سال گذشته 160 دستگاه سی تی اسکن، 400 آزمایشگاه تشخیص مولکولی و 490 دستگاه اکسیژن ساز در سطح کشو نصب شده است.

وزیر کشور با تاکید به اینکه در حال حاضر 600 تخت بیمارستانی خالی در سیستان و بلوچستان وجود دارد، اظهارکرد: در چند روز گذشته 3 دستگاه اکسیژن ساز نیز در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نصب شده است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: امروز تولید داخلی دارو 92درصد افزایش یافته و 30درصد با وجود کرونا از واردات دارو دارای مشابه داخلی جلوگیری شده است.

در ادامه به صورت ویدیو کنفرانس چند طرح بهداشتی از جمله ورزشگاه چند منظوره نشاط ارومیه، ازمایشگاه مرکز بهداشت مهاباد، کلینیک تخصصی بوکان، مرکز مهارت های بالینی ، آزمون و اتاق های عمل جراحی اعصاب بیمارستان امام خمینی ارومیه افتتاح شدند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا در کشور شروع می شود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید