شروع واکسیناسیون دانش آموزان متولد 82 و 83 | آسمونی
کد مطلب: 60070 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکسیناسیون دانش آموزان از امروز آغاز شد

واکسیناسیون دانش آموزان از امروز آغاز شد

دانش آموزان متولد 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383 می‌توانند برای ثبت نام و دریافت نوبت، به سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا به نشانی www.salamat.gov.ir مراجعه کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، دانش آموزان متولد 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383 می‌توانند برای ثبت نام و دریافت نوبت، به سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا به نشانی www.salamat.gov.ir مراجعه کنند.

وزارت بهداشت اعلام کرده است: ثبت‌نام در این سامانه صرفاً بر اساس گروه سنی خواهد بود و مراکز واکسیناسیون صرفاً افرادی را خواهند پذیرفت که در سامانه نوبت‌دهی ثبت‌نام کرده‌اند.

سایر دانش‌آموزان باید تا باز شدن سامانه منتظر بمانند.

همچنین برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مرکز واکسیناسیون، معطلی و احتمال انتقال بیماری، ضروری است افراد صرفاً در زمان نوبت‌دهی شده به مرکز واکسیناسیون مراجعه و از حضور بدون نوبت جدا خودداری کنند.

علاوه بر آن، متولدین 1369 تا 1378 که ساکن استان‌های بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، ایلام، کردستان، آذربایجان غربی و هرمزگان هستند و پرونده بهداشت دارند، امکان ثبت‌نام دارند.

افراد 18تا 31 سال متولدین (1369 تا 1382) که ساکن استانهای کرمانشاه، قم و همدان هستند و در پایگاه‌های بهداشت پرونده سلامت دارند می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام کنند

همچنین دانشجویان وطلاب سراسر کشور، رانندگان تاکسی‌های اینترنتی (30 سال به بالا)، بیماران نادر و معلولان اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی، استادان دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، معلمان، هنرمندان، خبرنگاران و کارکنان حمل‌ونقل عمومی می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام فرمایند.

 

سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا وزارت بهداشت:                                                                 www.salamat.gov.ir

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره واکسیناسیون دانش آموزان از امروز آغاز شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «واکسیناسیون دانش آموزان از امروز آغاز شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?