کد مطلب: 60031 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکسیناسیون دانشجویان غیر انتفاعی در سراسر کشور انجام می شود

واکسیناسیون دانشجویان غیر انتفاعی در سراسر کشور انجام می شود

رئیس اتحادیه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیر انتفاعی گفت: واکسیناسیون دانشجویان غیرانتفاعی در سراسر کشور تقریباً از 18 شهریورماه شروع شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی وبه نقل از مهر، علی آهون منش، رئیس اتحادیه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیر انتفاعی درباره روند واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات غیر انتفاعی گفت: واکسیناسیون دانشجویان غیرانتفاعی در سراسر کشور تقریباً از 18 شهریورماه شروع شد.

وی ادامه داد: دانشجویان با در دست داشتن کارت دانشجویی یا معرفی از سوی دانشگاه مربوطه می‌توانند به مراکز اعلام شده مراجعه کرده و واکسیناسیون را انجام دهند.

رئیس اتحادیه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیر انتفاعی افزود: واکسیناسیون دانشجویان در سراسر کشور بدون توجه به اولویت‌های وزارت علوم که اعلام کرده بود اول دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد، و سپس دانشجویان لیسانس و کاردانی واکسینه شوند، برای همه دانشجویان در تمام مقاطع در حال انجام است.

وی یادآور شد: البته واکسیناسیون فقط برای دانشجویان ورودی‌های قبل دانشگاه انجام شده و شامل دانشجویان ورودی جدید نمی‌شود.

در پایان آهون منش درباره افزایش شهریه مؤسسات و دانشگاه‌های غیر انتفاعی در سال تحصیلی جدید نیز گفت: اتحادیه دانشگاه‌های غیرانتفاعی افزایش شهریه برای سال تحصیلی جدید را بین 20 تا 25 درصد تعیین کرده‌اند ولی اختیار افزایش شهریه با هیأت امنا دانشگاه‌ها است.

: برای دریافت مشاوره درباره واکسیناسیون دانشجویان غیر انتفاعی در سراسر کشور انجام می شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «واکسیناسیون دانشجویان غیر انتفاعی در سراسر کشور انجام می شود» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?