دانشجویان دانشگاه امیرکبیر این هفته واکسینه می شوند | آسمونی
کد مطلب: 59985 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تا پایان هفته همه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر واکسینه می شوند

تا پایان هفته همه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر واکسینه می شوند

رئیس مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: فرایند واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه از شنبه آغاز شده و تا پایان هفته تکمیل می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا دکتر حمید کشوری، رئیس مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اظهار کرد: دانشگاه امیرکبیر سامانه‌ای برای ثبت‌نام واکسیناسیون دانشجویان درنظر گرفته شده است، تا کار دانشجویان از این جهت تسهیل شود.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون تمامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر این هفته به اتمام می‌رسد، در زمینه واکسیناسیون خانواده دانشگاهیان در این دانشگاه افزود: پس از اتمام واکسیناسیون دانشجویان، واکسیناسیون اعضای خانواده اعضای هیات علمی احتمالا از هفته آتی و بر اساس سن آغاز خواهد شد.

وی گفت: ثبت‌ نام خانواده اعضای هیات علمی نیز از طریق سایت انجام خواهد شد و هیچ محدودیتی ندارد. همچنین واکسیناسیون این افراد بدون هیچ معطلی و سر ساعت تعیین شده انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از راه‌اندازی این سایت که مختص دانشگاه امیرکبیر است، اعضای خانواده اعضای هیات علمی دانشگاه امیرکبیر قادر به دریافت نوبت برای واکسیناسیون خواهند بود. البته واکسیناسیون آنها در ساعتی انجام خواهد شد که خودشان به هنگام ثبت‌نام تعیین کرده‌اند تا بدون هیچ تجمعی واکسیناسیون انجام شود.

به گزارش ایسنا، دانشگاه امیرکبیر اعلام کرده است که با توجه به اضافه شدن لیست دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان غیربومی با رزرو نوبت در شهر خود و دانشجویان بومی نیز از طریق سامانه salamat.gov.ir می توانند نسبت به دریافت نوبت واکسیناسیون در مراکز بهداشتی منتخب شهر تهران اقدام کنند.

معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه همچنین به دانشجویان خود اعلام کرده که با توجه به تخصیص دوز کافی واکسن به دانشگاه، نگرانی از بابت کمبود یا عدم تخصیص واکسن نداشته باشند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تا پایان هفته همه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر واکسینه می شوند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تا پایان هفته همه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر واکسینه می شوند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?