مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60677 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت وام 220 میلیونی و وام بلا عوض برای زلزله زدگان هرمزگان

پرداخت وام 220 میلیونی و وام بلا عوض برای زلزله زدگان هرمزگان

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگاران از وام 220 میلیون تومانی دولت و وام های بلاعوض دیگر خبرداد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هموطنانی که خانه‌های آنها در جریان زلزله هرمزگان تخریب یا دچار آسیب شده به هیچ عنوان نگران بازسازی خانه‌های خود نباشند و به هر نفر مجموعا 220 میلیون تومان وام، کمک بلاعوض و کمک هزینه اسکان موقت پرداخت می شود.

اکبر نیکزاد در ادامه اظهار کرد: تا ساعاتی دیگر میزان خسارات به واحدهای مسکونی در جریان زلزله روز گذشته استان هرمزگان را ارزیابی و اعلام می‌کنیم. آنچه مسلم است مردم هیچگونه نگرانی بابت بازسازی، نوسازی و تعمیر خانه‌های خود نداشته باشند.

وی افزود: طبق آخرین میزان تسهیلات مصوب احتمالا 150 میلیون تومان وام، 50 میلیون تومان کمک بلاعوض و 20 میلیون تومان برای اسکان موقت به زلزله‌زدگان استان هرمزگان اختصاص پیدا می‌کند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره آخرین وضعیت منطقه لافت گفت: همکاران ما در منطقه حضور دارند و در حال ارزیابی میزان خسارات هستند. به محض اینکه امداد و نجات تمام شد، به احتمال زیاد از فردا کار آواربرداری و ساخت خانه‌های مردم را آغاز می‌کنیم.

نیکزاد تاکید کرد: به محض اینکه ستاد حوادث استان اجازه انجام کار را به ما بدهد، عملیات ارزیابی، تعیین خسارت و بازسازی واحدهای خسارت دیده را شروع خواهیم کرد.

لازم به ذکر است، ساعت 15:36 روز یکشنبه 23 آبان 1400 زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 6.4 ریشتر عمق 18 کیلومتری منطقه لافت در استان هرمزگان را لرزاند و چند ثانیه پس از آن نیز زلزله‌ای دیگر به بزرگی 6.3 ریشتر همین منطقه را در عمق 10 کیلومتری از زمین لرزاند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پرداخت وام 220 میلیونی و وام بلا عوض برای زلزله زدگان هرمزگان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرداخت وام 220 میلیونی و وام بلا عوض برای زلزله زدگان هرمزگان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید