کد مطلب:  58715 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی ایران و آلمان در لیگ ملتهای والیبال

بازی ایران و آلمان در لیگ ملتهای والیبال

برد (3-2) آلمان از ایران در لیگ ملتها نشان داد که نتیجه رقابتهای این دو تیم، همیشه غیر قابل پیش بینی بوده و ارتباطی به جایگاه دو تیم در جدول مسابقات ندارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برای تیم ملی والیبال ایران که در اولین حضور خود در لیگ جهانی والیبال، برتری مقابل تیمهایی مثل صربستان، کوبا و ایتالیا را تجربه کرده بود، بازی خانگی مقابل آلمان نمی توانست دیدار چندان دشواری به نظر بیاید. مخصوصا وقتی در روز 12 جولای 2013 ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی به سادگی ژرمن ها را در سه ست شکست داد و آلمانی ها به ترتیب از اعداد 19، 18 و 20 در این سه ست پیش نرفتند.

بعد از یک وقفه طولانی در نبردهای دو تیم، ایران و آلمان مجددا در لیگ جهانی سال 2018 مقابل هم قرار گرفتند. این بار هم ایران میزبان مسابقه بود و دو تیم از ساعت 18:30 روز 24 ژوئن، آخرین دیدار خود در اون دوره لیگ جهانی را در برابر هم برگزار کردند. بعد از برد (25-20) ایران در ست اول، نوبت به برتری(25-23) آلمان در دومین ست رسید و یک بار دیگه نوبت به روند بردهای یکی در میان دو تیم در ستهای سوم و چهارم بود. یک بار ایران (25-22) برد و یک بار آلمان با همین نتیجه، تا کار به ست آخر کشیده شود. در ست پنجم ایران (15-11) برنده شد تا هر دو تیم ایران و آلمان صاحب 7 برد و 8 باخت از اون مسابقات شوند؛ نتیجه ای که مقام نهمی تورنمنت را از آن آلمان کرد و ایران را در جایگاه دهم قرار داد.

آخرین نبرد دو تیم در لیگ ملتهای 2019 رقم خورد. در نبرد دوم ژوئن دو تیم که در کشور چین برگزار شد، شاگردان ایگور کولاکوویچ دو ست اول را به شکلی میلیمتری و با نتایج (30-28) و (29-27) به سود خود خاتمه دادند و با برتری(25-20) در ست سوم، سومین برد پیاپی خود را در آن مسابقات به دست آوردند. رقابتهایی که ایران در آن پنجم شد و آلمان عنوان چهاردهم را از آن خود کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره بازی ایران و آلمان در لیگ ملتهای والیبال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازی ایران و آلمان در لیگ ملتهای والیبال» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید