کد مطلب:  786 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واقعیتی در مورد قلعه نویی

واقعیتی در مورد قلعه نویی

وب سایت رسمی برنامه نود- رضا رجبی بازیکن سابق استقلال در یادداشتی برای  روزنامه شهروند نوشته است که آن را...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

قلعه نویی
قلعه نویی

وب سایت رسمی برنامه نود- رضا رجبی بازیکن سابق استقلال در یادداشتی برای  روزنامه شهروند نوشته است که آن را می خوانید:

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، ماجرایی که فصل گذشته برای ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس رخ داد، خیلی عجیب بود و حالا با گذشت چند ماه و اتفاقاتی که درحال رخ دادن است،‌ می‌توانیم به برخی واقعیات پی ببریم.

هر بار که لیست تیم‌ملی اعلام می‌شد بازیکنان آماده پرسپولیس دعوت نمی‌شدند و بازیکنان ناآماده استقلال در صدر لیست جای داشتند.

این اتفاقی بود که به هر 2 تیم بزرگ پایتخت ضربه زد،‌ درحالی در گذشته مربیان تیم‌ملی برای دعوت از بازیکنان حتی با مربیان باشگاهی درباره مسائل اخلاقی بازیکن هم صحبت می‌کردند.

این اتفاق باعث شد که قلعه‌نویی ذهنیت بدی نسبت به ملی‌پوشان استقلال پیدا کند و درنهایت بازیکنان ضربه خوردند چون هیچ انگیزه‌ای نداشتند و طرز تفکرشان این بود که هر طور بازی کنند،‌ در لیست کی‌روش هستند.

حالا می‌بینید که امثال بیگ‌زاده و صادقی در لیست مازاد استقلال قرار داده شدند. این مسأله گویای همه چیز است و مشخص می‌کند که قلعه‌نویی مشکلی با این نفرات نداشته است و از نظر فنی از آنها انتقاد می‌کرد.

حتی درباره تیموریان که نیم فصل از استقلال جدا شد، می‌گفتند با قلعه‌نویی مشکل دارد اما مشکل این بازیکن پول بود و همین الان هم می‌گوید اگر پول ندهید،‌ نمی‌آیم.

چطور شد که تیموریان را بدون این‌که یک ریال بگیرند،‌ به تراکتورسازی دادند و یا درباره صادقی که در لیست مازاد قلعه‌نویی جای داشت،‌ کل هیأت‌مدیره و مدیرعامل ایستادند و گفتند باید این بازیکن را حفظ کنی اما حالا خیلی ساده با نظر مظلومی این بازیکن را کنار گذاشتند.

درنهایت این رفتارها به استقلال ضربه زد چون کادرفنی روی ملی‌پوشان حساب باز کرده بود. در فصلی که در پیش است بازهم شاهد این مشکلات خواهیم بود.

با این‌که برخی ملی‌پوشان بی‌انگیزه کنار گذاشته شدند اما به‌خاطر مسائل مالی شرایط از‌ سال گذشته هم بدتر است.

از طرفی استقلال ابزار زیادی برای محبوب ماندن در میان تماشاگران ندارد.

دست رد فرهاد مجیدی و آتیلا حجازی هم که فهمیدند شرایط چطور است و نیامدند،‌ می‌تواند به ضرر مظلومی شود.

منبع :سایت نود

: برای دریافت مشاوره درباره واقعیتی در مورد قلعه نویی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واقعیتی در مورد قلعه نویی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید