کد مطلب:  68753 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیات پارلمانی ایران وارد پاکستان شد

هیات پارلمانی ایران وارد پاکستان شد

وحید جلال‌زاده و اعضای هیات همراه در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی جناح از سوی حسن نوریان سرکنسول ایران در کراچی مورد استقبال قرار گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وحید جلال‌زاده و اعضای هیات همراه در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی جناح از سوی حسن نوریان سرکنسول ایران در کراچی مورد استقبال قرار گرفت. هیات ایران قرار است با رئیس پارلمانی ایالتی، همچنین رئیس و اعضای شورای روابط خارجی پاکستان در کراچی دیدار کند.

به گزارش آسمونی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه برای سفر ۳ روزه به اسلام‌آباد جهت شرکت در کنفرانس بین المللی پارلمان وارد پایتخت پاکستان شد. اعضای هیات ضمن حضور در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تدوین قانون اساسی پاکستان با مقامات ارشد دولت این کشور دیدار کردند.

هیات پارلمانی ایران قرار است امروز -جمعه- برای ادای احترام به «محمدعلی جناح» بنیانگذار فقید پاکستان معروف به «قائد اعظم» از مزار وی در مرکز شهر کراچی بازدید کند. دیدار با جمعی از دانشجویان ایرانی و هموطنان مقیم کراچی از دیگر برنامه‌های هیات پارلمانی ایران در شهر بندری کراچی خواهد بود. کراچی پرجمعیت‌ترین شهر پاکستان و یک شهر بندری و مرکز ایالت سِند در جنوب پاکستان است.

: برای دریافت مشاوره درباره هیات پارلمانی ایران وارد پاکستان شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هیات پارلمانی ایران وارد پاکستان شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید