کد مطلب:  61648 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هک شدن اکانت بازیکنان FIFA 22

هک شدن اکانت بازیکنان FIFA 22

به نظر می رسد که شرکت EA باز هم در خصوص FIFA 22 دست گل تازه ای به آب داده است!
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، FIFA 22 جدیدترین نسخه از سری بازی های فوتبالی ساخته شده توسط الکترونیک آرتز می باشد که برای کنسول های نسل هشتم و نهم، رایانه های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شده است. حال به نظر می رسد که باز هم حواشی متعددی یقه این کمپانی بدنام را گرفته است.

تعداد بسیار زیادی از بازیکنان بخش آلتیمیت تیم فیفا 22، طی پیام های مختلف در فضای مجازی و به خصوص توئیتر، از هک شدن اکانت خود خبر دادند. هکرها با بدست آوردن اطلاعات اکانت فرد بازی باز توانسته اند به اکانت وی وارد شوند و بازیکنان گران قیمت را فروخته و سکه های جمع آوری شده را از اکانت شخص خالی کنند.

این اتفاق بیشتر برای استریمرها و افرادی افتاده است که به عنوان تریدر (Trader) در بازی مشغول به فعالیت بوده اند و از طریق نوسانات مارکت درون بازی اقدام به خرید فروش بازیکن می کرده و از این راه سکه های زیادی را به دست آورده بودند.

طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد که این اتفاق به راحتی و با استفاده از نام و آی دی PSN بازیکنان رخ داده است. فرد هکر با مراجعه به چت آنلاین پشتیبانی EA، از نام و ID بازیکن استفاده کرده و درخواست تغییر ایمیل و ریست کردن پسورد را داده است و پشتیبانی EA نیز بدون کوچکترین تردید و استعلام، اقدام به این کار کرده است.

یکی از افرادی که گریبانگیر این مسئله شده است در توئیتر با منتشر کردن اسکرین شاتی از وضعیت ایمیل های دریافتی، این موضوع را کاملا باز کرده است. Fut Donkey یکی از تریدرهای معروف فیفا به شمار می رود که کاملا شناخته شده است. وی در توئیتی اعلام کرده است که قصد دارد به صورت قضایی این مشکل را پیگیری کند و از افرادی که پشت این قضیه بوده اند شکایت کند.

او میگوید که از حمله هکرها به اکانتش بعد از اتفاقات رخ داده مطمئن بوده است و به پشتیبانی EA این مسئله را گوشزد کرده بوده است اما باز هم آنها اطلاعاتش را در اختیار فرد دیگری قرار داده اند و باعث هک شدن اکانتش شده اند. بعد از بوجود آمدن این مسئله، EA طی بیانیه ای اعلام کرد که به زودی در این خصوص تصمیمات نهایی گرفته خواهد شد و به اطلاع خواهد رسید.

سخنگوی EA در گفت و گو با The Mirror گفت که از این مسئله پیش آمده مطلع هستیم و در حال بازبینی و بررسی مسئله بوجود آمده هستیم تا تصمیمات خود را اعلام کنیم.

این مشکلات اولین بار نیست که در بازیهای شرکت EA و به خصوص FIFA پیش می آید. سال گذشته نیز این شرکت به دلیل فروش بازیکنان گران قیمتی چون رونالدو نازاریو با پول واقعی، مورد مواخذه قرار گرفت که البته آن موضوع نیز به سرانجام خاصی نرسید. حال باید دید که EA در خصوص مشکل بوجود آمده، از چه طریقی اقدام خواهد کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره هک شدن اکانت بازیکنان FIFA 22 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هک شدن اکانت بازیکنان FIFA 22» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید