کد مطلب:  61119 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
همخوانی محمد معتمدی با رامبراند تریو

همخوانی محمد معتمدی با رامبراند تریو

محمد معتمدی خواننده ایرانی در ادامه دور جدید کنسرت های خود در خارج از کشور دو اجرای زنده را با همراهی گروه «رامبراند تریو» برگزار خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمد معتمدی خواننده ایرانی در ادامه برگزاری دور جدید کنسرت های خود در خارج از کشور و در روز های یکشنبه 21 آذر  و پنجشنبه 25 آذر ماه 1400 با همراهی گروه رامبراند تریو برای طرفداران خود اجرا خواهد داشت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط این خواننده مشهور ایرانی، اجراها به گونه‌ای طراحی و تنظیم شده است  که شامل اجرای قطعات تلفیقی از آواز های سنتی ایرانی با همراهی موسیقی هنرمندان اروپایی خواهند بود.

بر اساس برنامه منتشر شده، اولین کنسرت این خواننده ایرانی فردا 21 ام آذر ماه 1400 در سالن اوستنده در کشور بلژیک و دومین اجرا نیز در روز پنجشنبه 25 ام آذر ماه 1400 و در سالن ونستر روتردام در کشور هلند برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که محمد معتمدی در سال های قبل نیز با گروه سه نفره هلندی رامبراند تریو همکاری و همخوانی کرده است. این گروه با خواننده های دیگر ایرانی مانند حسین علیزاده، کیهان کلهر و حسام اینانلو همکاری‌های متعدد داشته است و در بسیاری از فستیوال‌های بزرگ جز از جمله «بیم هویی»، «نورث سی جز»، «الب جز» و فستیوال جز مادرید حضور داشته است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره همخوانی محمد معتمدی با رامبراند تریو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «همخوانی محمد معتمدی با رامبراند تریو» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید